Činoherní studio Ústí nad Labem

Najal jsem si vraha

Premiéra: 4.6.2021
Překlad předlohy: Alžběta Šáchová. Dramaturgie: Karel František Tománek. Scéna: Jan Štěpánek. Kostýmy: Juliána Kvíčalová. Hudba: Vladimír Franz. Režie: David Šiktanc.
Divadelní adaptace svérázné hvězdy nezávislého filmu, jehož snímky patří k tomu nejpozoruhodnějšímu, co evropská kinematografie dokáže v současnosti nabídnout. Henri se svůj život rozhodne vzít pevně do svých rukou. Jenže osud (jinak se to snad ani říci nedá) mu jeho plány náležitě zhatí. Kdo tuší za těmito slovy krásnou květinářku, je naší náhodě na stopě...
Činoherní studio Ústí nad Labem
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
58 %
5841000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Čiko  40 %
28.8.2022 | 916 hodnocení
+ souhlasím
45%
Z avizované stopáže představení zbylo 60 minut a přiznám se, že jsem byl rád. Téma se mi celkem líbilo, jeho zpracování nikoliv. Nelíbila se mi hudba a zpěvákův přednes...
Handpa  40 %
17.2.2022 | 16 hodnocení
+ souhlasím
Představení nenadchlo, znova bych na něj bohužel nezašel. I když hodinové, tak zdlouhavé a nasáklé kouřem z cigaret. Myslím že s tématem a počtem herců šlo udělat více.
Lucacs  80 %
8.6.2021 | 24 hodnocení
+ souhlasím
Bolo to krásné...Vážněji laděné scény střídaly ty tragikomické a udržovaly tak divákovu pozornost a napětí. Režisér při obsazení využil téměř celý ansámbl ČS (herce a také neherecké kolegy z provozu). Musím říct, že právě je jsem sledovala s obrovským obdivem. Matúš Bukovčan a jeho Henri, byl nádherně tragikomický a získal si mě od první chvíle. Tento žánr mu velmi sluší. Stejně tak jako Henriho, tak i mě uhranula Margaret v podání Annette Nesvadbové. Ty dlouhé pohledy do očí jsem si vychutnávala se zatajeným dechem.
Mikulin  70 %
4.6.2021 | 74 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.