Profil uživatele

PavelakK

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.9.2020)
(zadáno: 27.9.2020)
Tohle je prostě klasika! Viděno na dvou různých místech a pořád skvělý.
(zadáno: 27.9.2020)
64,99%. Byla vidět krásná práce režiséra, povedená scéna. Vlastně docela hezké představení. Herecké výkony různé. K těm nejlepším patří Škrdla v hkavi roli. K nejhorším Čermáková, kterou jsem v žádné hře snad neviděl dobře hrát, natož říct větu do tečky. Stačilo mi vidět jednou. Na tuhle dobu neurazí, ani nenadchne.
(zadáno: 29.2.2020)
No, že by mě tato inscenace nadchla, to Teda ne. Zdálo se mi, že vždycky vepředu jeden zpívá a stojí jak tvrdý Y a vzadu makaji a makaji. Marek Lambora mě bohužel v roli Bejbyho zrovna nepřesvědčil.. Nezpiva špatně, ale Bejby má být větší rebel a mít tu energii v očích.. Není ani hezká scéna a hercům je špatně rozumnět. Nadchli mě kostýmy.
(zadáno: 29.2.2020)
Co si budeme povídat, tuhle inscenaci drží nad vodou Bejby Burda, který se pro tu roli narodil a vyniká nejen herectvím, ale i zpěvem a pohybem.
Trochu zklamání pro mě byla zelená scéna a neustále přestavby, to se režijně moc nepovedlo.
Scény u Prokopů jsou dlouhé, ale Škrdla se snaží je držet.
Další kdo zaujal je Soumar, Sobotková a Matěj.
Měl jsem možnost vidět i na Fidlovačce a Horácké divadlo určitě vede, už kvůli tomu, že Burda nejenom zpívá, ale dokonce se při tom hýbe. A co víc? Pořád zní stejně dobře, což takový má Bejby být. Na Fidlovačce to všechno odmaká komparz.
(zadáno: 27.2.2020)
Neurazí / nenadchne. V HDJ jsem viděl daleko hezčí představení, i tak to ale byla příjemná oddychovka. Škoda oslabených ženských sborů, zdálo se mi, že chvilkama zpívá jen jedna dívka. Možná špatně zvolené hlavní role. F.Mitáš to dobře zvládal herecky, ale pěvecky opravdu nevynikal a S.Hruskociová zase hezky zpívá ale její herectví kolabuje..
(zadáno: 27.2.2020)
Tohle mě moc bavilo! Byl jsem na tomto představení s rodinou 2x a pokaždé jsme chytli jiného vraha. Pěkný nápad zatáhnout diváka do děje.