Profil uživatele

Lucacs

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 3 % (3)
Lukáš Dubský: 3 % (3)
Jiří Landa: 10 % (2)
Pavel Širmer: 10 % (7)
Lukáš Holubec: 15 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.10.2019)
Stepní vlk - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
75% Obzvláště dobré po vizuální stránce. Práce se světlem, hudba, kostýmy. Všechno dohromady společně s výtečným hereckým obsazením ladilo a podtrhávalo atmosféru. Z hereckých výkonů bych přece jen vypíchla Harryho Hallera v podání Honzy Plouhara. Výborný, čistý, přesný. Skvěle vystavěný příběh, kde si každý najde to své. Krásný, umělecký divadelní zážitek. Doporučuji. Ať se líbí.
(zadáno: 20.9.2019)
Ministerstvo školství a vědy Ukrajina - Činoherní studio Ústí nad Labem: 80 %
Herecky, výrazově a vizuálně velmi silné představení. Má dobré tempo, gradaci a probudí notnou nálož emocí. Láska, smutek, bezmoc, vztek... I zvlhly mi oči z toho koktejlu. Vše ještě umocňují prostory komorní studiové scény. Doporučuji.
(zadáno: 7.9.2019)
Milostný dopis ženě, kterou nemilujeme - Depresivní děti touží po penězích: 50 %
Festival Sejf Teplice. Zajímavé téma, vtipný text a líbilo se mi i využití rekvizit. Místy ale představení bylo až moc zdlouhavé. Z herců byl pro mě nejvýraznější jak zjevem tak dramatickým záběrem Richard Němec v roli neohrabaného medvěda.
(zadáno: 28.8.2019)
Zimní pohádka - Letní shakespearovské slavnosti: 60 %
Krásně zahraný Camillo a Paulina (R. Madeja, A. Mihulová). Leontes v podání M. Isteníka byl tyransky přesvědčivý a poslední scéna měla sílu.
(zadáno: 3.7.2019)
Sen noci svatojánské - Činoherní studio Ústí nad Labem: 80 %
Čarovné, nápady a originalitou nabité představení. Velké díky hercům a tvůrcům. Hudba Ondřeje Švandrlíka mě znovu dostala.
(zadáno: 10.6.2019)
Lidojedi - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
75% Velká, lehce morbidní, sranda. Jednoduše řešená scéna, která během pár vteřin dokáže za pomoci světelných efektů, hudby a několika rekvizit měnit prostředí představení. Bavily mě někdy až groteskně vtipné situace, přesvědčivé výkony herců, tempo a gradace celého představení. Líbil se mi i dramatický a otevřený konec, který nabízí podnět k zamyšlení a popouští uzdu představivosti.
(zadáno: 25.5.2019)
Hard Sell - Divadlo 6-16: 90 %
Už je to dlouho, co jsem naposledy odcházela z divadla s tak silným zážitkem. Současný, moderní a provokativní text. Obdivuhodná Jana Polášková, která přes veškeré snahy Honzy Jankovského a Kryštofa Rímského, dokázala zachovat kamennou tvář. Filip Nuckolls dokáže dostat z herců to, co představení potřebuje. Odzbrojující výkony Jankovského a Rímského, kteří skáčou z role do role, aby diváka rozesmáli, rozčílili a nenechali vydechnout. Skvělá komedie. TO JE HARD SELL!
(zadáno: 18.4.2019)
Lobby Hero - Činoherní studio Ústí nad Labem: 80 %
V týhle sezóně je za mě Lobby Hero jedno z nejlepších představení. Skvěle napsaná hra. V režii Jana Prušinovského působily postavy a celá hra velmi přesvědčivě. Bavila mě taky scéna a zvuk. Doporučuji!
(zadáno: 20.3.2019)
Pan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
Humor podávány v přesných dávkách. Tahle parta (Fišerová, Hanzl, Černoch) mě baví už od 451stupňů Fahrenheita...to nasebenapojení je super a Zuzka Truplová mezi ně skvěle zapadla. Zdařile jim sekundoval pizza mužík v podání Matúše Bukovčana. Závěr mi posunul hranice zase o trochu výš.:)
(zadáno: 11.3.2019)
Poslední kšeft - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
Autorská gangstera ředitele Činoherního studia se povedla. Příběh z 90. let, kdy bylo in všude leskymo a různý serepetičky na který se akorát chytá prach. Ostrovtipný a rázný text. Postavy přesvědčivě ztvárnili Adam Ernest, Klára Krejsová, Jan Plouhar a Jan Holík. Vznikl svižný, napínavý příběh, který se po rozuzlení minulosti postav začal zase pěkně zamotávat a vyústil v překvapivý konec...Doporučuji a ať se líbí!
(zadáno: 5.2.2019)
Děkujeme, že zde kouříte - Činoherní studio Ústí nad Labem: 80 %
Skvěle hraje Kryštof Rímský, Jan Plouhar, Václav Hanzl, Matúš Bukovčan, Anna Kratochvílová... Za všimnutí určitě stojí nápaditá scéna. Je to originalní nenuceně interaktivní, drzé, chytré a vtipné představení, které mně bavilo beze sporu daleko víc než filmové zpracování. Doporučuji. Ja určitě zajdu znovu.
(zadáno: 5.2.2019)
Benefice aneb Zachraň svého Afričana - Činoherní studio Ústí nad Labem: 80 %
Geniální. Dvě hodiny srdcesmíchu. Skvělá atmosféra. :D Bravo.
(zadáno: 5.2.2019)
Pazour - Činoherní studio Ústí nad Labem: 60 %
Vztek, vzdor, strach, vzrušení, neotřelý humor. Zlo plodí zlo. Drsní týpci, pěkný holky. U mně dobrý. :)
(zadáno: 5.2.2019)
Howie a Rookie Lee - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
To byla jízda! Humor, který mám ráda. Na herce jsem koukala s otevřenou pusou. Zapamatovat si text a zahrát to tak, že si člověk opravdu barvitě dokáže představit všechny postavy a situace, které herci popisovali. Vymakaný do posledního detailu.
A ten konec... tvl...aha?
(zadáno: 5.2.2019)
Pornografie - Činoherní studio Ústí nad Labem: 90 %
Napínavé, mrazivé, vzrušující. Nápaditá scéna a práce se světlem. Skvělé obsazení v čele s Kryštofem Rímským, Annou Kratochvílovou a Janem Plouharem. Jo a při monologu Václava v podání Jana Jankovského jsem byla zavrtaná do sedačky a visela na každém slově a gestu. Moc dobrý.
(zadáno: 5.2.2019)
451 stupňů Fahrenheita - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
Určitě se přijďte podívat. Já třeba Bradburyho nemusím, ale tohle zpracování se mi moc líbilo. Odlehčený start a o to intenzivnější závěr. Dobře fungovala scéna a také využití videoprojekce, ve kterých mě uhranula Anna Kratochvílová. Drama Činoheráku podle mého názoru nesmírně sluší. Výborný!
(zadáno: 5.2.2019)
Čarodějův učeň - Činoherní studio Ústí nad Labem: 90 %
Pohádkový, temný, kouzelný příběh v originálním pojetí Činoheráku. Krásná scénografie, skvělé efekty, nápadité kostýmy a masky. Výborné obsazení. Postava Krabata jakoby byla Adamu Ernestovi psaná na tělo. Byl skvělý! Dál bych vypíchla scénu, kdy je Tonda v podání Lukáše Černocha vtahován zpět do mlýna. Pohybově dokonalé.
(zadáno: 5.2.2019)
Lebka z Connemary - Činoherní studio Ústí nad Labem: 70 %
Mcdonagh určitě není pro každého. Na druhou stranu, kdo má jen trochu rád černý humor a myslím tím černočerný se střídajícím napětím, které by se dalo krájet nebo spíš drtit palicí, měl by tohle představení vidět. Herci pod režijním vedením Jana Jankovského a dramaturgií Dagmar Haladové vystihují své postavy a tak i celý příběh pro mně až děsivě přesvědčivě.