Činoherní studio Ústí nad Labem

Witold Gombrowicz, Karel František Tománek

Pornografie

Premiéra: 12.10.2018. Dramaturgie: Karel František Tománek. Scéna: Jan Štěpánek. Kostýmy: Jana Hauskrechtová. Hudba: Ondřej Švandrlík. Režie: David Šiktanc.


Divadelní adaptace Gombrowiczova nejslavnějšího románu. Tajemný příběh o čtyřech lidech, které náhoda svedla na jedno místo, ze kterého není úniku. Mládí a stáří, vášeň a chladný odstup, hra a současně chladnokrevná manipulace – to všechno by mohla být synonyma pro jednu krátkou životní epizodu čtyř postav: Witolda, Fryderyka, Heni a Karla...
14!
Činoherní studio Ústí nad Labem
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
58 %
Termíny představení
7.1. (Po) 19:00 vstupenky Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Činoherní studio - Hlavní sál]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Vaklav 60 %
(zadáno: 14.12.2018, počet hodnocení: 158)
přínosný / zajímavý komentář
Příběh mi byl poněkud vzdálen, s tímto proudem v ČS se poněkud míjím, ale musím opravdu ocenit atmosféru představení a jeho zpracování.
Přestože se nestanu fanouškem tohoto kusu, tak nemohu popřít, že chvílemi to bylo až elektrizující. (Škoda jen těch praskajících lahví, které neustále rušily. Ocenil bych alespoň hlášenou prosbu na začátku představení, aby diváci byli ohleduplní, ale vzhledem k počtu jedících a popíjejích to asi herce nebo ostatní diváky neruší, mě tedy vždy. Toto představení ale s atmosférou natolik pracuje, že to snad musí vadit.)
Herci skvělí.
Petrr 70 %
(zadáno: 7.12.2018, počet hodnocení: 138)
The_Second 60 %
(zadáno: 6.12.2018, počet hodnocení: 15)
KateDanny 40 %
(zadáno: 15.10.2018, počet hodnocení: 34)
Mikulin 70 %
(zadáno: 12.10.2018, počet hodnocení: 45)
VasekM 50 %
(zadáno: 11.10.2018, počet hodnocení: 154)
přínosný / zajímavý komentář
Můj šálek kávy to není. Téma mě tolik nezaujalo. Ale zpracování a výkony opět velmi kvalitní a poctivé, jak je v Činoheráku zvykem. Oceňuji nápaditou projekci a práci s rekvizitami a technikou. Takže tak padesát na padesát. Věřím, že si to ale své diváky najde.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.