Divadlo 6-16

Bull

Premiéra: 12.5.2017. Překlad: Jitka Sloupová. Dramaturgie: Kristina Žantovská. Režie: Filip Nuckolls.
1:00x


Současná hra z prostředí vysokého businessu. Jeden ze tří bude propuštěn. Kdo je ten nejslabší? Nevybíravé zacházení s lidmi „v pracovním procesu“ se stalo normou...
Divadlo 6-16
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
80 %
8031000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 70 %
(zadáno: 30.4.2018, počet hodnocení: 1548)
přínosný / zajímavý komentář
Sečteno a podtrženo, pokud jste zaměstnanci, pak Bull doporučuji ke zhlédnutí i kvůli obsahu, bez ohledu na váš pracovní poměr však stojí za návštěvu už proto, že je to prostě dobré divadlo. Více viz blog.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Monulinka 70 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 378)
přínosný / zajímavý komentář
Čekala jsem trochu více, bohužel mě to nedokázalo dostatečně vtáhnout, což bylo možná nedivadelním prostředím kavárny Jam Café i mou celkovou únavou. Smysl poměrně krátké inscenace chápu především v otevření debaty na téma mobbingu, za což jim patří velký dík.
Denisa H. 80 %
(zadáno: 15.1.2018, počet hodnocení: 273)
přínosný / zajímavý komentář
Hledám, jak nejpřesněji popsat můj hlavní dojem z představení... Zaujalo mě, jak bylo opravdové, jak si text vlastně nehraje na žádné vysoké, nebo naopak laciné umění. Tu lacinost myslím ve smyslu takovém, že hra nesklouzla ke klišé nebo víceméně bezdůvodně k happy endu. Přiznávám sice, že jsem tento postup několikrát čekala, každopádně jsem ráda, že se tak nakonec nestalo.
Herecky moc dobré, zejména H. Kusnjerová mě zaujala. Také se mi velmi líbila následná diskuze s M. Steinmasslovou. Sice jsem byla hodně unavená, ovšem jak představení, tak zmíněná diskuse mě dokázaly vtáhnout.
Dovemummy-Alena S. 90 %
(zadáno: 26.6.2017, počet hodnocení: 138)
přínosný / zajímavý komentář
SVOBODA - to je to, oč tu běží! Úžasný projekt, skvělá inscenace v podání excelentních herců! Tleskám a držím pěsti do další tvorby! (více v článku na blogu)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.