Činoherní studio Ústí nad Labem

Pábitelé

Premiéra: 26.6.2020. Dramaturgie: Tereza Marečková. Výprava: Juliána Kvíčalová. Hudba: Michal Vejskal. Režie: David Šiktanc.
1:30x
Lehkonohá koláž obrazů a zápisků Bohumila Hrabala, v níž se proplétá raná humoreska o tlupě pojišťováků na lovu, s pozdní melancholií bilancujícího autora. Koláž se mění v konfrontáž. Zve nás do hospody, která je alfou i omegou Hrabalovy tvorby. Zve nás do divadla na pivo, párek a pábení všeho druhu...
Činoherní studio Ústí nad Labem
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
80 %
8021000
Hodnocení redakce
Lukáš Holubec 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Online stream
16.4. (Pá) 15:00
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Holubec  60 %
(zadáno: 3.12.2020, počet hodnocení: 666)
+ přínosný / zajímavý komentář
--- Bambini di Ústí --- (více v článku na blogu)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Ivo Železný  60 %
(zadáno: 5.9.2020, počet hodnocení: 228)
přínosný / zajímavý komentář
Jak to kulantně zakulatit. Raději vůbec. Takže mohlo to být lepší i horší, ale dopadlo to takto. Snad jediná konkrétní drobnost. Z četby Hrabala jsem si odnesl dojem tichého vychutnávání češtiny. Ne vyřvávání.
Lucacs  100 %
(zadáno: 29.6.2020, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Ach...moje duše plesá. Tohle představení bude velmi oblíbené. Krásné, poetické, hravé, melancholické, hrabalovské pábení. Vábí svojí poezií a humorem. Do postav, které lehce inteaktivně komunikují s diváky, dojímají hrabalovým umem vyprávění, strhnou přednesem a pozvou na pivo a párek, se zamilujete. A ten pocit ve vás dlouho přetrvá. U jednoho zhlédnutí nezůstanu. Vřele doporučuji!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.