Činoherní studio Ústí nad Labem
<< Sirotci | Soukromá vichřice >>
František Marek
Sněhurka a sedm trpaslíků
Premiéra: 17.12.2010 | 1:10x
Dramaturgie: Vladimír Čepek. Scéna: Štěpán Jirák. Kostýmy: Daniela Klimešová. Hudba: Ester Hocke. Režie: Natália Deáková.
Poslední uvedení: prosinec 2015.
Poslední uvedení: prosinec 2015.
Anna Fišerová, Marta Vítů, Jaroslav Achab Haidler, Matúš Bukovčan, Jan Jankovský, Jan Plouhar, Jiří Maryško, Kryštof Rímský, Nataša Gáčová, Petr Panzenberger, Anita Krausová, František Marek, Marek Pospíchal
Autorská inscenace pro malé i velké na motivy známého pohádkového příběhu.
D6+ inscenace již byla stažena z repertoáru
Hodnocení (6)
HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová 70 %
14.12.2011 | 1575 hodnocení
+ souhlasím
Milé, vtipné, šmrncovní, rozverné, hravé! Pro příjemně strávený čas celé rodiny v divadle to pravé! ;)
Pavel Širmer 80 %
13.12.2011 | 1919 hodnocení
+ souhlasím
75%. V dobrém slova smyslu moderní zpracování klasické předlohy. Struktura příběhu zůstala zachována a navíc byla obohacena způsobem, který může příběh více přiblížit dnešním divákům. Režijně i herecky komediálně odlehčené, pojaté s velkou dávkou nadsázky. Strašidelná i milostná rovina ironicky shazovány a zpochybňovány, ale nemělo to za následek „zabití“ předlohy. Herci hrají s neuvěřitelnou chutí, všichni v jednotném duchu. Zvláště představitelé trpaslíků dostali nejvděčnější příležitost ke komickým kreacím. Zábavné, živé, vtipné. Pobaví nejen děti, ale i dospělé.
Jiří Landa 70 %
7.12.2011 | 2975 hodnocení
+ souhlasím
Asi tak nějak by správná rodinná pohádka měla vypadat. Ve Sněhurce se totiž mohli bavit nejen děti, ale i dospělí. Perfektní herecká souhra (v dobrém slova smyslu vyčnívali především J. Maryško, J. Plouhar, K. Rímský a M. Vítů) a neuvěřitelně vtipné kostýmy (zejména sedmi trpaslíků). Po celou hodinu ze z jeviště valila příjemná nálada a velká hravost.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Frankovka 80 %
8.12.2013 | 258 hodnocení
+ souhlasím
Hodnocení dětí je samozřejmě 100%.
První setkání s ČS Ústí a nadšení. Budu se těšit na další hostovačky v Praze.
První setkání s ČS Ústí a nadšení. Budu se těšit na další hostovačky v Praze.
Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.