Depresivní děti touží po penězích

Marie Stuartovna. Anatomie (dramatu)

Premiéra: 28.11.2019 | prostor 464 °C
Výprava: Martina Zwyrtek. Hudba: Alejandro Bonatto. Režie: Jakub Čermák.
Inscenace pro všechny, kteří chtějí nastavit svou tvář sluncím královských Výsostí, jejich vrtochům, jejich touhám a jejich úzkostem. Dvě královny, dva dvory, dva osudy, ale na konci pouze jedna useknutá hlava... „Elisabeth I. a Maria Stuart, Elizabeth I. a Mary Stuart, Alžběta a Marie, Bětuška a Maruška, Bětka a Mařka, Bětuš a Maruš. Královna a královna, věznitelka a vězenkyně, kat a oběť, panna a kurva, vládkyně a kurva, šedá myš a kurva, kráva a píča, diva a heroina. Liz and Mary, best friends forever.“
15!  
Depresivní děti touží po penězích
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
100 %
10011000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Marysha  100 %
(zadáno: 6.12.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Není divu, že hra dostala cenu ještě před premiérou. Zpracování Jakuba Čermáka je neotřelé a dechberoucí. Diváci se na začátku rozdělí na dva tábory a prožívají strasti s jednou nebo druhou královnou v oddělených místnostech. Soucit máte s oběma, ale v konečném boji královen se mně konkrétně do očí draly slzy pro Marii. A to nejsem dojímací typ. Je to jen důkaz toho, jak skvěle je hra postavena a zpracována. Totálně vás vtáhne.
Podle mě NEJLEPŠÍ PŘEDSTAVENÍ ROKU 2019!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.