Divadlo A.Dvořáka Příbram [hlavní scéna]

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Ženitba

Premiéra: 23.2.2017. Překlad: Leoš Suchařípa. Dramaturgie: Pavlína Schejbalová. Výprava: Michaela Horáčková Hořejší. Hudba: Zdeněk Merta. Režie: Viktor Polesný.
Poslední uvedení: rok 2018.


Klasická situační komedie geniálního autora, ve které nejde o nic víc a o nic míň než o to, jak oženit hlavního hrdinu, zarputilého starého mládence Podkolatova. Jeho přítel Kočkarev a také zdatná dohazovačka Tekla se do této zdánlivě jednoduché životní situace s vervou zapojí, a tak se mimo jiné objeví více ženichů, než je třeba...
Divadlo A.Dvořáka Příbram
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Hiko 60 %
(zadáno: 17.3.2017, počet hodnocení: 32)
přínosný / zajímavý komentář
Hrachovcová předvedla, na co má (tam není moc kde brát, ale to jsou možná moje klapky na očích...), ale kvůli ostatním (hlavně Filip Müller si diváky bez problémů podmaní) nelituji, že jsem byl.
Na jednu stranu chápu, že divadlo má snahu přilákat do hlediště nové diváky, kteří přijdou spíše na pražské pseudohvězdy, ale vždyť ti "naši" herci jsou leckdy více než srovnatelní!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.