Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]

Cthulhucén

Premiéra: 26.5.2021
Originální show gigantických rozměrů, jež pod záhyby zábavy skrývá tajemství. „Měli jste někdy pocit, že něco nesedí? Že se na popud něčeho neznámého ženete za zářícím cílem, o kterém si nejste jisti, jestli tu byl odjakživa, nebo se objevil před minutou? Sníte o bohatství, adrenalinu, úspěchu, pohodlí, uznání? A co když to není váš sen? Vždyť vy jste vzhůru, ale něco jiného leží v hlubinách a spí. Nemyslete na to. Vstupte do světa soutěživosti a cenných výher, ve kterém hrají roli přesnost, rychlost a vaše sympatie. Nechte se stáhnout do hlubin reklamního a zábavního světa, ovládaného vlastním rytmem a zákonitostmi, virtuálními obchody a vírou v sebe sama. Sestupte na místo, kde se sny plní...“
Anketa 2020+2021
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2019 do srpna 2021, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 20. února 2022.
Divadlo DISK
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7011000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
17.2.Čt19:30Alternavstupenky
17.2.Čt19:30 vstupenky
Alterna

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Matěj Konečný  70 %
(zadáno: 11.6.2021, počet hodnocení: 101)
přínosný / zajímavý komentář
Po odchodu ze sálu víří v člověku řada otázek. Asi to tak má být (bohužel tento přístup nejspíš volí poslední dobou až příliš inscenací). V každém případě inscenace je plná energie a člověk se doopravdy nenudí. Dokonce naopak, někdy je ke sledování až moc možností a není možné si je užít všechny. Z pohledu diváka mě baví střídání "parodie" televizních soutěží s momenty, které se v takových pořadech doopravdy odehrávají. Otázky se kterými odcházím se týkají nejen mě jako jedince, ale i mě jako člena konzumní společnosti.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.