Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]

Zítra si povíme

Premiéra: 24.2.2017
Dramaturgie: Petr Erbes. Scéna: Karolína Kotrbová. Kostýmy: Eva Pavlíčková, Natálie Košťálová. Hudba: Sebastian Jacques, Petr Kolman. Režie: Nina Jacques.
Poslední uvedení: červen 2017.
„Ministr, který není politik. Politik, který je umělcem. Umění, které je životem. Život, který stojí za hovno. Od určité chvíle přestává být jasné, jestli předseda strany prohrál ve volbách kvůli své neschopnosti uspět dál jako politik, nebo zda ho jen mimochodem porazila skotačící koťátka. Kontext se hroutí do jednoho bodu, ve kterém všechno souvisí se vším. Do černé díry, jejímž pojítkem zůstává spektakulárnost a pohodlí. Je potom v takovém světě ještě možné mluvit o ideologii, nebo alespoň o myšlence?“


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo DISK
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7071000
Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Sherly  100 %
19.5.2017 | 63 hodnocení
+ souhlasím
Moc povedené představení, sice jsem se alternativního divadla trochu bála, ale je to opravdu vtipný a přitom aktuální kus, moc jsme se pobavili! Hercům role opravdu sedly, scéna a hudba to jen perfektně dokreslila. Dopořuju tenhle kus kde můžu!
Ba-jo  70 %
8.4.2017 | 241 hodnocení
+ souhlasím
Mělo to energii, spád, šťávu, myšlenku i humor. Co více si přát. Mé letošní první představení alterny v DISKu a myslím, že trefa přímo do černého. A jak ta Nataša Mikulová krásně zpívá :-) PS: Tu mobilní aplikaci pro generování konverzací chceš!
Škrabálek7  70 %
1.3.2017 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Velice zajímavé představení. Chvílema jsem se ze začátku ztrácel ale postupně jsem tomu přišel na kloub. Energické. Zajímavě vyřešená scéna.
Velmi dobře zvolené téma, nicméně pro mě trochu nevyužité a nedokončené. Výborné herecké výkony. Zejména bych zmínil L. Přichystalovou a  M. Cikána, kteří mě jednoznačně pobavili nejvíce.
Patrik2709  80 %
28.2.2017 | 38 hodnocení
+ souhlasím
Uzasne od neobvykleho zaciatku az po symbolicke posolstvo na zaver. Ako celok napadite, dynamicke, posobive, miestami mrazive az paralyzujuce a miestami primerane vtipne. Skvela energia - co je pre Disk obvykle. Pozoruhodny napad co sa tyka sceny. Jednoznacny highlight pre mna bola mlada dama Lumira Prichystalova (mne) napadne pripominajuca Lady Mary z Downton Abbey. Dokonale drzanie tela, suverenny prejav, obdivuhodne pohyby v tak nepravdepodobnom obleceni..a viac nez presvedcivy talent. Uz teraz sa tesim na jej raketovu karieru na ktorychkolvek divadelnych doskach. Dakujem za zazitok :-)
Le Petit Prince  60 %
11.11.2018 | 55 hodnocení
Národosolsobě  40 %
7.6.2017 | 330 hodnocení
MarekLinhart  70 %
28.4.2017 | 152 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.