Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8341000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Armin  90 %
11.6.2015 | 33 hodnocení
+ souhlasím
Rozhodně stojí za vidění! Skvěle vybrané písně, výborná a vtipná choreografie, výkony na vysoké úrovni.
HawkeyeSaw  80 %
12.2.2015 | 211 hodnocení
+ souhlasím
Mladá krev souboru se ukázala ve skvělé formě, výborná choreografie i pěvecké výkony. Fenomenální hlas starší členky souboru Venuše Dvořákové byl naprosto strhující. Musím ale vytknout nedostatečnou práci zvukařů, kteří nezvládli přizpůsobit všechna čísla prostoru a vhodně zpěv vyvážit s orchestrem.
Marius  80 %
21.12.2014 | 28 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá pěvecká vystoupení i choreografie. Všichni členové souboru se ukázali v té nejlepší formě. Velice se mi i líbilo aranžmá pro 9členný orchestr. Ocenil jsem rozmanitost repertoáru, do kterého byly zahrnuty i českému divákovi neznámé tituly, jako třeba Hairspray, Rent, Rocky Horror Picture Show. Je krásné vidět nadšení a energii všech zúčastněných.
Bišu  80 %
2.11.2014 | 214 hodnocení
+ souhlasím
Zdařilé, dynamické, melodické, výborné. Vhodně vybrané písně pro mladý soubor, který je opravdu dobrý pěvecky i pohybově. Dobrý orchestr i choreografie. Ze starších členů souboru vynikla hlavně Venuše Dvořáková, která předvedla, že stále disponuje vynikajícím hlasem. Milovníci muzikálů budou spokojení.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.