Divadlo loutek [alternativní scéna]

O víle menší než zrnko máku

Premiéra: 20.5.2011 | 1:00x
Kostýmy: Elisabeth Wittgruber. Hudba: UMK. Scéna a režie: Martin Geišberg.
Pohádka pro nejmenší děti o síle touhy a přátelství a o tom, co dokáže fantazie. Elfka Lála a elf Lulú hledají maličkou vílu Lili. Je to jejich nejlepší kamarádka, a najednou se jim ztratila. Lála a Lulú se jí nemohou dopátrat, ale život bez ní je smutný, strašně se jim stýská. Dokonce vyplují lodí na oceán, než se k ní konečně dostanou. Cestou prožijí velká dobrodružství...
D3+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo loutek
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
80 %
8011000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 80 %

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  80 %
5.1.2014 | 2964 hodnocení
+ souhlasím
75% Chytře napsaná hra pro nejmenší diváky. Inscenace Divadla loutek s textem smysluplně nakládala (režie je ujal samotný autor), do dění zapojovala i samotné děti. L. Sedláčkové a K. Růžičkovi se dařilo jejich pozornost plně zaměstnávat po celou hodinu, komunikace mezi oběma stranami byla navázána bez problémů a ve stejné intenzitě vydržela až do závěru. Souhra obou herců by si, řečeno školáckou hantýrkou, v žákajdě jistě vysloužila jedničku, stejně jako inscenace přirozeně atakující dětskou fantazii.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Rivah  80 %
13.3.2012 | 261 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.