Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]

A tančit!

Premiéra: 19.12.2009. Překlad: Radka Denemarková. Dramaturgie: Ivana Slámová, Zdeněk Janáček. Scéna: Tereza Šímová-Beranová, Alexandr Puškin. Kostýmy: Tereza Šímová-Beranová. Hudba: Sebastian Demmin a citace. Režie: Jo-Anna Hamann.
1:25x | Poslední uvedení: prosinec 2010.
Variace na Orwellovo 1984. Industriální groteska o neúprosné konkurenci a tlaku na stále lepší výkon v prostředí přísných pravidel. Všichni jsou kolečkem v dobře fungujícím stroji, ale nikdo nevidí výsledky své práce. Je v tomto systému ještě možná vzpoura, revolta? Můžeme tento stroj zastavit? Každý chce přece někdy tančit!
14!

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Na zábradlí
Hodnocení inscenace
Redakce
45 %
Uživatelé
43 %
4331000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 40 %
Pavel Širmer 50 %
Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Landa 40 %
(počet hodnocení: 2895)
Pavel Širmer 50 %
(počet hodnocení: 1639)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Orestes 40 %
(počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
jen forma
B 70 %
(počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
byl jsem na generálce a sál plnej důchodců to očividně nežral, ale mě se to líbilo. Mám teda trošku pochyby o tom textu, snaží se bejt takovej vážnej a filosofickej a vypovídající a tak a moc jsem mu to nevěřil, ale lepší, než aby byl přiblblej a o ničem. Ale hlavně výbornej režijní klíč (byť na někoho asi moc progesivní.. milovníkům "dobře udělaný hry" a věrnejm divákům národního nedoporučuju) a scéna a kostýmy a Gabriela Pyšná, která mě v Tartuffe Games spíš srala se tady překonala a taky Buster Keaton, to je srdcovka..
Vladimír Rogalewicz 20 %
(počet hodnocení: 627)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.