Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]

A tančit!

Premiéra: 19.12.2009 | 1:25x
Překlad: Radka Denemarková. Dramaturgie: Ivana Slámová, Zdeněk Janáček. Scéna: Tereza Šímová-Beranová, Alexandr Puškin. Kostýmy: Tereza Šímová-Beranová. Hudba: Sebastian Demmin a citace. Režie: Jo-Anna Hamann.
Poslední uvedení: prosinec 2010.
Variace na Orwellovo 1984. Industriální groteska o neúprosné konkurenci a tlaku na stále lepší výkon v prostředí přísných pravidel. Všichni jsou kolečkem v dobře fungujícím stroji, ale nikdo nevidí výsledky své práce. Je v tomto systému ještě možná vzpoura, revolta? Můžeme tento stroj zastavit? Každý chce přece někdy tančit!
14!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Na zábradlí
Hodnocení inscenace
Redakce
45 %
Uživatelé
43 %
4331000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 40 %
Pavel Širmer 50 %

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  40 %
(počet hodnocení: 2905)
Pavel Širmer  50 %
(počet hodnocení: 1787)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Orestes  40 %
(počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
jen forma
B  70 %
(počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
byl jsem na generálce a sál plnej důchodců to očividně nežral, ale mě se to líbilo. Mám teda trošku pochyby o tom textu, snaží se bejt takovej vážnej a filosofickej a vypovídající a tak a moc jsem mu to nevěřil, ale lepší, než aby byl přiblblej a o ničem. Ale hlavně výbornej režijní klíč (byť na někoho asi moc progesivní.. milovníkům "dobře udělaný hry" a věrnejm divákům národního nedoporučuju) a scéna a kostýmy a Gabriela Pyšná, která mě v Tartuffe Games spíš srala se tady překonala a taky Buster Keaton, to je srdcovka..
Vladimír Rogalewicz  20 %
(počet hodnocení: 701)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.