Divadlo Ponec

Umělci

Účinkující

jménoinscenace
Klára AlexováDifferent? | Krajiná
Robert AndersonFamily Journey
Helena AraujoTotal Eclipse of the Heart | Replay*
Helena ArenbergerováFlow | Generace X | Korekce* | Obrat konce (Evropa k bodu Omega)
Sára ArnsteinováKorekce*
Jan BártaMOMO
Josef BartošJezdci* | Výročí
Jiří BartovanecEntropy #224*
Veronika BeňováKarneval zvířat*
Sabina BočkováJáma lvová | Treatment of Remembering
Zdenka Brungot SvítekováDifferent? | Karneval zvířat* | Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Dominika BýmováKrvavá svatba*
Jitka Čechovádis pla y
Patrik ČermákMah Hunt
Viktor ČernickýPLI | Duety
Tomáš ČervinkaJezdci*
Ladislav CmorejJezdci*
Cécile da CostaConstellations II. (Time for Sharing)
Jan ČtvrtníkProgres
Alicia CubellsVoid
Markéta DěrgelováJezdci*
Kateřina DietzováDifferent? | MOMO*
Jana DrdáckáKrvavá svatba
Kamil ĎuranaKrvavá svatba
Jan DuždaDifferent?
Teresa Noronha FeioPhysical Jerks
Soňa FerienčíkováKorekce*
Richard FialaKrvavá svatba
Einat GanzKrajiná
Florent GolfierVýš
Petra HauerováDuety
Daniela HazukováDifferent?
Karolína HejnováKorekce* | Replay*
Jana Hemelíková-BaudisováKrvavá svatba
Tereza HradilkováKrajiná | Nepřestávej | Švihla | dis pla y
Eva HromníkováDifferent?
Lucie CharouzováMOMO*
Nathan JardinYou Are Here | Collective Loss of Memory | Physical Jerks | Replay | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Adam JarchovskýPlovárna
Václav JelínekPlovárna
Zdena JosefiVoid
Joona KaakinenCollective Loss of Memory
Justyna KalbarczykScore #44. Methods of excavation
Katarzyna KameckaObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Lukáš KarásekVýš
Petr KavúrDifferent?
Jun Wan KimDifferent?
Radim KlasekObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Veronika KnytlováFlow | Korekce*
Jakub KohoutWitness
Laura KouřilDifferent?
David KrálíkWitness
Daniel KrčmerKrvavá svatba*
Karolína KřížkováVoid
Martina Hajdyla LacováFlow | Korekce* | Replay
Barbora LátalováDifferent? | Karneval zvířat | Kozí kraviny | Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Jana Látalová-HudečkováKarneval zvířat
Hyaejin LeeFamily Journey | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Tomsa LegierskiProgres
Anna LínováVýročí
Pavel MašekFamily Journey | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Miloslav MejzlíkGuide
Inga MikshinaDifferent? | Treatment of Remembering
Milan MikulčíkKrvavá svatba
Eva MiškovičováKrvavá svatba
Michal NagyObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Nikola NěmcováObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Róbert NižníkKorekce
Eva NováKrvavá svatba
Jana NovorytováMOMO
Tereza OndrováAs Long As Holding Hands* | You Are Here | Duety | Korekce* | Replay | Same Same
Jaroslav OndrušGuide | Witness | Flow | Korekce* | Replay
Andrea OpavskáJezdci | La Loba | Mah Hunt
Petr OpavskýKorekce*
Štěpán PecharJezdci*
Eva PetrováKrvavá svatba*
Radoslav PiovarčiJezdci | Korekce*
Johana PockováJáma lvová | Treatment of Remembering | K Madoně se rzí
Dana PolákováKrvavá svatba
Sai PsynDuety
Daniel RačekDifferent? | Collective Loss of Memory
Tereza RambaJezdci*
Tereza ŘíčanováKozí kraviny
Zuzana RichterováVýročí
Kristýna ŠajtošováConstellations II. (Time for Sharing)
Peter ŠavelAs Long As Holding Hands
Šárka ŠildováKrvavá svatba
Veronika ŠimkováMOMO
Karolína ŠkrabánkováKrvavá svatba
Petr ŠmídTotal Eclipse of the Heart
Eliška SoukupováDifferent?
Davide SportelliScore #44. Methods of excavation
Dora Sulženko HoštováProgres
Michaela SušaKarneval zvířat | Výročí
Martin TalagaTotal Eclipse of the Heart | Void
Petra TejnorováSame Same
Marta TrpišovskáKorekce*
Štěpán TučekKrvavá svatba*
Markéta VacovskáConstellations II. (Time for Sharing)
Jana VébrováLa Loba
Valentin VerdureProgres
Knut Vikström PrechtCollective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Jaro ViňarskýYou Are Here
Karel VladykaTotal Eclipse of the Heart
Kristýna VlčkováPlovárna
Michael VodenkaKorekce*
Jana VránaBlack & White
Tom WekslerCollective Loss of Memory
Lukáš ZáhorákAs Long As Holding Hands*
Ioulia ZacharakiFamily Journey
Daniela ZálešákováKrvavá svatba
Svatopluk ŽdímalDifferent?
Eduard ZubákKrvavá svatba
Filip ZubákKrvavá svatba

* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.

Tvůrci

jménooblastinscenace
Ivan AcherHudba
Scéna
Jezdci | La Loba
Jiří BartovanecChoreografie
Kostýmy
Entropy #224
Paul M. BlackmanChoreografie
Výprava
Physical Jerks
Eva BlahováVýpravaKrvavá svatba
Sabina BočkováChoreografie
Režie
Jáma lvová | Treatment of Remembering
Petr BoháčRežie
Scéna
Constellations II. (Time for Sharing)
Miloš BokHudbaObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Zdenka Brungot SvítekováChoreografieDifferent?
Jitka ČechováChoreografiedis pla y
Miřenka ČechováDramaturgie
Kostýmy
Constellations II. (Time for Sharing) | K Madoně se rzí
Adriana ČernáScénaYou Are Here
Viktor ČernickýDramaturgie
Choreografie
Jáma lvová | PLI
Cécile da CostaDramaturgie
Choreografie
Constellations II. (Time for Sharing) | K Madoně se rzí
Ondřej DědečekHudbaMah Hunt
Jana DrdáckáChoreografieKrvavá svatba
Terezie DvořákováVýpravadis pla y | Generace X
Mirka EliášováChoreografieMOMO
Clarinet FactoryHudbaKorekce
Hana FrišonsováVýpravaGuide | Witness
Jozef FručekChoreografie
Scéna
Collective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Florent GolfierChoreografie
Režie
Výš
Marie GourdainDramaturgie
Výprava
Different? | Krajiná | Výš
Christine GouzelisChoreografiePhysical Jerks
Vojtěch HanyšVýpravaTotal Eclipse of the Heart
Petra HauerováDramaturgieTreatment of Remembering
Jiří HavelkaRežieFlow | Korekce
Matouš HejlHudbaVýš
Beata HlavenkováHudbaFlow | Void
Michal HoráčekScénaEntropy #224
Kateřina HouskováVýpravaTanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Tereza HradilkováChoreografieNepřestávej | Švihla | dis pla y
Maja HriešikRežiedis pla y
Václav ChalupskýHudbadis pla y | Obrat konce (Evropa k bodu Omega)
Jiří JaklHudbaMOMO
Zdeněk JecelínDramaturgieLa Loba
Lukáš JiřičkaDramaturgieNepřestávej
Linda KapetaneaChoreografie
Kostýmy
Collective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Lukáš KarásekDramaturgiePLI | Výš
Lucia KašiarováChoreografie
Pohybová spolupráce
As Long As Holding Hands
Veronika KnytlováChoreografieVoid
Jakub KopeckýScénaMah Hunt
Lenka KovaříkováKostýmyCollective Loss of Memory
Johana KrůfováKostýmyProgres
Zuzana KubíčkováKostýmyVýročí
Marjetka Kürner KalousKostýmy
Výprava
Nepřestávej | Švihla
Anton LachkýHudba
Choreografie
Kostýmy
Family Journey
Barbora LátalováChoreografie
Režie
Different? | Karneval zvířat | Kozí kraviny | Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Marta LjubkováDramaturgieGuide | Progres | Witness | Výročí
Honza MalíkChoreografie
Scéna
Obrat konce (Evropa k bodu Omega) | Výročí
Vasilis MantzoukisHudbaCollective Loss of Memory
Renan MartinsChoreografieReplay
Pavel MašekChoreografieMah Hunt
Marek MenšíkDramaturgieVýš
Filip MíšekHudbaGuide | Švihla | Witness
Carlo NatoliHudbaVýročí
Dáda NěmečekScénaProgres | Korekce
Mariana NovotnáVýpravaAs Long As Holding Hands
Tomáš NovotnýHudbaFamily Journey
Věra OndrašíkováChoreografieGuide | Witness
Tereza OndrováChoreografie
Pohybová spolupráce
Režie
As Long As Holding Hands | Duety
Markéta Oslzlá-SládečkováKostýmyObrat konce (Evropa k bodu Omega)
Lukáš PalánHudbaJáma lvová | Treatment of Remembering
Johana PockováChoreografie
Režie
Jáma lvová | Treatment of Remembering | K Madoně se rzí
Karine PontiesChoreografieSame Same
Tomáš ProcházkaHudbaGenerace X
Tereza ŘíčanováVýpravaKozí kraviny
Veronika RiedlbauchováRežiePlovárna
Palo RinowskiHudbaKarneval zvířat
Eva RosemarijnDramaturgieKozí kraviny
Kristýna ŠajtošováChoreografieConstellations II. (Time for Sharing)
Peter ŠavelChoreografie
Pohybová spolupráce
Režie
As Long As Holding Hands
Agáta SeehákováKostýmyFamily Journey
Peter SmetáčekScénaVýročí
Bram SmeyersDramaturgieAs Long As Holding Hands
Anna SolilováKostýmy
Scéna
Jezdci | La Loba
Thomas SteyaertHudba
Choreografie
Score #44. Methods of excavation
Dragan StojčevskiScéna
Výprava
Flow
Marianna StránskáKostýmyKarneval zvířat | Plovárna
Hana StrejčkováDramaturgieKarneval zvířat
Drahomír StulírScénaPLI
Dora Sulženko HoštováChoreografieProgres | K Madoně se rzí
Denisa ŠvachováVýpravaTreatment of Remembering
Johana ŠvarcováHudbaProgres
Martin TalagaChoreografie
Režie
Total Eclipse of the Heart
Petra TejnorováRežieYou Are Here | Duety
Martin TvrdýHudbaConstellations II. (Time for Sharing) | K Madoně se rzí
Markéta VacovskáChoreografieConstellations II. (Time for Sharing)
Lenka VagnerováDramaturgie
Choreografie
Scéna
Jezdci | La Loba | Mah Hunt
Eleonore ValéreChoreografieFamily Journey
Jana VaníčkováChoreografieVýročí
Renee VidourkováKostýmy
Výprava
Black & White
Sára VoříškováKostýmyJezdci
Jiří VotrubaScénaFamily Journey
Jana VránaChoreografie
Režie
Black & White
Tomáš VtípilHudbaKozí kraviny
Michal ZáhoraChoreografie
Režie
Scéna
Generace X | Obrat konce (Evropa k bodu Omega) | Výročí
Kristina Záveská-NovákováKostýmyYou Are Not The One, Who Shall Live Long
Eduard ZubákChoreografieKrvavá svatba

Autoři