Divadlo Ponec

Umělci

Účinkující

JménoInscenace
Klára AlexováDifferent? | Krajiná
Robert AndersonFamily Journey
Edita AntalováDivočina, marnivost ptačích per
Helena AraujoPojďme na tanec | Replay*
Helena ArenbergerováFlow | Korekce* | Pojďme na tanec
Sára ArnsteinováKorekce*
Jan BártaMOMO
Josef BartošVýročí | Jezdci*
Jiří BartovanecEntropy #224*
Veronika BeňováKarneval zvířat*
Zdenka Brungot SvítekováDifferent? | Karneval zvířat* | Zima, mráz a oheň v nás*
Jana BurášováZima, mráz a oheň v nás
Dominika BýmováKrvavá svatba*
Jitka ČechováPulsar
Miřenka ČechováFAiTH
Patrik ČermákMah Hunt
Viktor ČernickýPLI
Tomáš ČervinkaJezdci*
Ladislav CmorejJezdci*
Cécile da CostaConstellations II. (Time for Sharing)
Jan ČtvrtníkProgres
Alicia CubellsVoid
Kateřina DietzováDifferent? | MOMO*
Jana DrdáckáKrvavá svatba
Kamil ĎuranaKrvavá svatba
Jan DuždaDifferent?
Mirka EliášováSvět z papíru
Teresa Noronha FeioPhysical Jerks
Soňa FerienčíkováKorekce*
Richard FialaKrvavá svatba
Markéta FrösslováJezdci*
Einat GanzKrajiná
Daniela GrohováZima, mráz a oheň v nás
Daniela HazukováDifferent?
Karolína HejnováKorekce* | Replay*
Jana Hemelíková-BaudisováKrvavá svatba
Michal HeribanPulsar*
František HniličkaZima, mráz a oheň v nás
Tereza HradilkováKrajiná | Nepřestávej | Švihla
Eva HromníkováDifferent?
Petr HrubíkZima, mráz a oheň v nás
Lucie CharouzováMOMO*
Nathan JardinYou Are Here | Collective Loss of Memory | Physical Jerks | Replay | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Adam JarchovskýPlovárna
Václav JelínekPlovárna
Zdena JosefiVoid
Joona KaakinenCollective Loss of Memory
Petr KavúrDifferent?
Jun Wan KimDifferent?
Veronika Kotlíková-KnytlováFlow | Korekce*
Laura KouřilDifferent?
Kateřina KovárníkováZima, mráz a oheň v nás
Daniel KrčmerKrvavá svatba*
Tereza KrejčováPulsar
Karolína KřížkováVoid
Martina Hajdyla LacováFlow | Korekce* | Replay
Barbora LátalováDifferent? | Karneval zvířat | Zima, mráz a oheň v nás
Jana Látalová-HudečkováKarneval zvířat
Hyaejin LeeFamily Journey | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Tomsa LegierskiProgres
Anna LínováVýročí
Jiří LösslSvět z papíru
Anna LuňákováZima, mráz a oheň v nás
Simona MachovičováDivočina, marnivost ptačích per
Pavel MašekFamily Journey | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Tomáš MašekZima, mráz a oheň v nás
Miloslav MejzlíkGuide
Inga MikshinaDifferent?
Milan MikulčíkKrvavá svatba
Andrea MiltnerováFAiTH
Eva MiškovičováKrvavá svatba
Kateřina MolčíkováZima, mráz a oheň v nás*
Nikola NěmcováPulsar
Róbert NižníkKorekce
Eva NováKrvavá svatba
Jana NovorytováMOMO | Svět z papíru
Tereza OndrováSame Same | You Are Here | Korekce* | Pojďme na tanec | Replay
Jaroslav OndrušGuide | Flow | Korekce* | Replay
Andrea OpavskáJezdci | La Loba | Mah Hunt
Petr OpavskýKorekce*
Jindřich PanskýDivočina, marnivost ptačích per
Štěpán PecharJezdci*
Eva PetrováKrvavá svatba*
Radoslav PiovarčiJezdci | Korekce*
Dana PolákováKrvavá svatba
Daniel RačekDifferent? | Collective Loss of Memory
Matyáš RambaDivočina, marnivost ptačích per
Zuzana RichterováVýročí
Veronika RinowskiSvět z papíru
Linda Fernandez SaezDivočina, marnivost ptačích per
Kristýna ŠajtošováConstellations II. (Time for Sharing)
Jakub SedláčekDivočina, marnivost ptačích per
Šárka ŠildováKrvavá svatba
Veronika ŠimkováMOMO
Karolína ŠkrabánkováKrvavá svatba
Eliška SoukupováDifferent?
Davide SportelliScore #44. Methods of excavation
Dora Sulženko HoštováProgres
Michaela SušaKarneval zvířat | Výročí
Martin TalagaPojďme na tanec | Void
Petra TejnorováSame Same
Halka TřešňákováPojďme na tanec
Marta TrpišovskáKorekce*
Štěpán TučekKrvavá svatba*
Markéta VacovskáConstellations II. (Time for Sharing)
Jana VébrováLa Loba
Valentin VerdureProgres
Knut Vikström PrechtCollective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Jaro ViňarskýYou Are Here
Kristýna VlčkováPlovárna
Stephanie Van VleetZima, mráz a oheň v nás
Michael VodenkaKorekce*
Tereza VoříškováJezdci*
Jana VránaBlack & White
Mikuláš VynohradnykZima, mráz a oheň v nás
Tom WekslerCollective Loss of Memory
Michal ZáhoraPulsar*
Ioulia ZacharakiFamily Journey
Daniela ZálešákováKrvavá svatba
Svatopluk ŽdímalDifferent?
Roman ZotovPulsar
Eduard ZubákKrvavá svatba
Filip ZubákKrvavá svatba
Vjačeslav ZubkovZima, mráz a oheň v nás

* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.

Tvůrci

JménoOblastInscenace
Ivan AcherHudba | ScénaJezdci | La Loba
Jiří BartovanecChoreografie | KostýmyEntropy #224
Paul M. BlackmanChoreografie | VýpravaPhysical Jerks
Eva BlahováVýpravaKrvavá svatba
Petr BoháčRežie | ScénaConstellations II. (Time for Sharing) | FAiTH
Zdenka Brungot SvítekováChoreografieDifferent?
Barbora BurdováVýpravaZima, mráz a oheň v nás
Jana BurkiewiczováChoreografie | RežieDivočina, marnivost ptačích per
Miřenka ČechováChoreografie | Kostýmy | RežieConstellations II. (Time for Sharing) | FAiTH
Adriana ČernáScénaYou Are Here | Pojďme na tanec
Viktor ČernickýChoreografiePLI
Cécile da CostaChoreografieConstellations II. (Time for Sharing)
Ondřej DědečekHudbaMah Hunt
Jana DrdáckáChoreografieKrvavá svatba
Mirka EliášováChoreografieMOMO | Svět z papíru
Clarinet FactoryHudbaKorekce
Hana FrišonsováVýpravaGuide
Jozef FručekChoreografie | ScénaCollective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Marie GourdainDramaturgie | VýpravaDifferent? | Krajiná
Christine GouzelisChoreografiePhysical Jerks
Judith HansenKostýmyFAiTH
Jiří HavelkaRežieFlow | Korekce
Milina HavrlantováKostýmyDivočina, marnivost ptačích per
Michal HeribanChoreografiePulsar
David HlaváčHudbaZima, mráz a oheň v nás
Beata HlavenkováHudbaFlow | Void
Michal HoráčekScénaEntropy #224
Dora HoštováChoreografieProgres
Tereza HradilkováChoreografieNepřestávej | Švihla
Jiří JaklHudbaMOMO
Zdeněk JecelínDramaturgie | RežieLa Loba
Lukáš JiřičkaDramaturgieNepřestávej
Veronika JirouškováScénaDivočina, marnivost ptačích per
Linda KapetaneaChoreografie | KostýmyCollective Loss of Memory | You Are Not The One, Who Shall Live Long
Veronika KnytlováChoreografieVoid
Jakub KopeckýScénaMah Hunt
Lenka KovaříkováKostýmyCollective Loss of Memory
Johana KrůfováKostýmyProgres
Zuzana KubíčkováKostýmy | VýpravaPulsar | Výročí
Marjetka Kürner KalousKostýmy | VýpravaNepřestávej | Švihla
Anton LachkýHudba | Choreografie | KostýmyFamily Journey
Barbora LátalováChoreografie | RežieDifferent? | Karneval zvířat
Marta LjubkováDramaturgieGuide | Progres | Výročí | Pojďme na tanec
Vasilis MantzoukisHudbaCollective Loss of Memory
Renan MartinsChoreografieReplay
Pavel MašekChoreografieMah Hunt
Andrea MiltnerováChoreografieFAiTH
Filip MíšekHudbaGuide | Švihla
Carlo NatoliHudbaPulsar | Výročí
Dáda NěmečekScénaProgres | Korekce
Apolena NovotnáRežieZima, mráz a oheň v nás
Věra OndrašíkováChoreografieGuide
Karine PontiesChoreografieSame Same
Veronika RiedlbauchováRežiePlovárna
Palo RinowskiHudbaKarneval zvířat
Matthew RogersChoreografiePojďme na tanec
Kristýna ŠajtošováChoreografieConstellations II. (Time for Sharing)
Agáta SeehákováKostýmyFamily Journey
Anna SolilováKostýmy | ScénaJezdci | La Loba
Thomas SteyaertHudba | ChoreografieScore #44. Methods of excavation
Dragan StojčevskiScéna | VýpravaFlow
Marianna StránskáKostýmyKarneval zvířat | Plovárna
Hana StrejčkováDramaturgieKarneval zvířat
Johana ŠvarcováHudbaProgres
Jakub TaušScénaFAiTH
Petra TejnorováRežieYou Are Here | Pojďme na tanec
Martin TvrdýHudbaConstellations II. (Time for Sharing)
Markéta VacovskáChoreografieConstellations II. (Time for Sharing)
Lenka VagnerováDramaturgie | Choreografie | Režie | ScénaJezdci | La Loba | Mah Hunt
Eleonore ValéreChoreografieFamily Journey
Jana VaníčkováChoreografieVýročí
Renee VidourkováKostýmy | VýpravaBlack & White
Sára VondráškováHudbaDivočina, marnivost ptačích per
Sára VoříškováKostýmyJezdci
Jiří VotrubaScénaFamily Journey
Jana VránaChoreografie | RežieBlack & White
Lucie WildtováVýpravaZima, mráz a oheň v nás
Michal ZáhoraChoreografie | Režie | ScénaPulsar | Výročí
Kristina Záveská-NovákováKostýmyYou Are Not The One, Who Shall Live Long
Eduard ZubákChoreografieKrvavá svatba

Autoři