Divadlo Radka Brzobohatého

Robin Hawdon

Řádí jako tajfun

Premiéra: 20.6.2018. Překlad: Martin Fahrner. Výprava: Šárka Urbanovská. Hudba: Zdeněk Urbanovský. Choreografie: Andrea Straková. Režie: Lukáš Burian.


Zběsilá komedie plná zvratů. Slavná herecká dvojice Rachel a John mají manželství plné hysterických scén, rozchodů a návratů. Nezávisle na sobě a samozřejmě bez vědomí toho druhého se oba, se svými novými milenci, vydají strávit příjemný víkend ve venkovském hotýlku, kam kdysi jezdili spolu. Hoteliér, který už párkrát podobný nájezd manželů zažil, se rozhodne udělat cokoli, aby se ti dva nepotkali a tentokrát k žádnému výbuchu nedošlo. Hrozící odhalení hasí nemožný personál hotelu kbelíkem plným ledu, takže půl osazenstva hotelu se neustále převléká, až nemá co na sebe...
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
82 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Veronika86 80 %
(zadáno: 14.3.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Výborné herecké výkony všech zúčastněných herců. Je vidět, že je představení baví a nadmíru si ho užívají. :) Tento vliv padá i na diváka. Jediné, co celkový dojem krapet kazí je přemíra vulgárních slov.
Pe3ček 90 %
(zadáno: 6.3.2019, počet hodnocení: 12)
Silencia 100 %
(zadáno: 6.3.2019, počet hodnocení: 32)
Anah 20 %
(zadáno: 1.11.2018, počet hodnocení: 162)
přínosný / zajímavý komentář
Při čtení recenzí si musím příště dávat větší pozor na počet hodnocení jednotlivých uživatelů. Jelikož mám ráda Ernesta Čekana dala jsem alespoň 20%,ale jinak strašný počin DRB
Petr Straka 100 %
(zadáno: 10.10.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto vynikající komedie, výkony všech herců neměli jedinou chybu. Za mě osobně musím vyzdvyhnout Milana Enčeva a Ernesta Čekana. Herci,kteří nikdy nezklamou ůtokem na Vaše bránice. Pokud se chcete pobavit určitě doporučuji.
ELiska111 100 %
(zadáno: 1.10.2018, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Hra Vás pobaví od začátku do konce. Kostýmy, scéna a hudba spolu hezky ladí. Herecké výkony byly skvělé. Milan Enčev ztvárnil postavu Rusa, jeho přízvuk byl fenomenální, ten se mi ve hře moc líbil a bavil mě. Ostatně i další herecké obsazení. Dlouho jsem se v tomto divadle takhle nezasmála. Doporučuji!!!
Markéta Fryčová 100 %
(zadáno: 29.9.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení s výbornými hereckými výkony, kde se celé publikum doslova prochechtá večerem. Ernesto Čekan, Karel Hábl a Milan Enčev jsou ve svých rolích tak autentičtí, že jim věříte každé gesto, přízvuk i ?nervy v kýblu?????????????. Navíc krásná scéna, kostýmy... prostě všechno ladí a hladí.
Petra.sko28 100 %
(zadáno: 20.9.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá komedie, super odreagování, výkony herců povedené, velmi se mi líbila vtipná postava Rusa, kterou ztvárnil Milan Enčev a také výborný výkon předvedl Ernesto Čekan. Komedie je humorná a rozverná. Doporučuji představení shlédnout, pobaví vás.
Leonakulichova 90 %
(zadáno: 19.9.2018, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Nečekala jsem nic moc, takže milé překvapení. Jako "oddychová komedie" na vyčištění hlavy super. Herci vynikající. Zvlášť herec hrající Rusa Milan Enčev a Kateřina Peřinová. První polovina lepší než druhá. Ale jinak vynikající večer, klidně bych na to za čas koukla znovu. Změna k lepšímu.
Barka 40 %
(zadáno: 22.6.2018, počet hodnocení: 203)
přínosný / zajímavý komentář
Klasická prvoplánová komedie a stokrát omleté fóry, ale tady je těch pádů, ran lítacími dveřmi, rádoby nechtěných polití a srážek postav přecejen trochu přespříliš. Navíc všechny pády vypadají dost nepřirozeně, herci to mají prostě jen nacvičené, nevěříte jim to.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.