Goja Music Hall

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  stránka divadla na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno.
kontaktujte nás
Adresa: Výstaviště Praha [zobrazit na mapě]
[tram 6-12-17 Výstaviště Holešovice]
Pokladna: .
plán hlediště
Začátky: 19.00, víkendová představení i 14.00
Aktuální repertoár:
Čarodějka
Ceny vstupenek:
999-299 Kč
Poznámky a upozornění:

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Ples upírů - libreto a texty písní: Michael Kunze; hudba: Jim Steinman  (3:00)
Premiéra: 12.2.2017. Podle předlohy stejnojmenného filmu (autoři scénáře Gérard Brach, Roman Polanski). Překlad: Michael Prostějovský. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Leona Qaša Kvasnicová. Dirigenti: Michal Macourek, Pavel Kantořík. Režie: Radek Balaš.
Poslední uvedení: červen 2018.
Rakouský muzikál na motivy stejnojmenného filmu režiséra Romana Polanského. Romantický příběh lásky z tajemného prostředí Transylvánie.
Les Misérables (Bídníci) - libreto: Alain Boublil, Jean-Marc Natel; hudba: Claude-Michel Schönberg; texty písní: Herbert Kretzmer
Premiéra: 1.3.2012. Podle stejnojmenného románu Victora Huga. Překlad: Zdeněk Borovec. Scéna: Mihail Tchernaew. Kostýmy: Lucie Loosová. Režie: Petr Novotný.
Poslední uvedení: říjen 2013.
Legendární muzikál podle stejnojmenného Hugova románu. Strhující příběh o uprchlém galejníkovi Jeanu Valjeanovi a jeho neúnavném pronásledovateli, komisaři Javertovi, se odehrává v rozpětí dvaceti let, prolíná se s milostnými, komickými i tragickými osudy dalších hrdinů a končí roku 1830, kdy v Paříži vyrostly barikády revoluce.
Naháči - Slávek Boura, Jarek Šimek  (2:30)
Premiéra: 4.10.2011. Režie: Tomáš Váňa.
Poslední uvedení: říjen 2011.
Multimediální muzikál o lásce a nenávisti, o životě a smrti, kde se virtualita stává realitou. Černá komedie o lidech ze sociální sítě...
Miss Saigon - libreto: Alain Boublil. Richard Maltby jr.; hudba: Claude-Michel Schönberg
Premiéra: 8.12.2004. Obnovená premiéra: 21.9.2007. Překlad: Eduard Krečmar. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Lucie Loosová. Choreografie: Vlastimil Červ, Václav Muška. Režie: Petr Novotný.
Výpravný muzikál o velké lásce vietnamské dívky Kim a amerického vojáka Chrise na pozadí občanské války.

Zpět na aktuální inscenace


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 14.2.2020