Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]

Zlý jelen

Premiéra: 9.12.2005 | 1:35
Dramaturgie: Valeria Schulczová. Výprava: Jaroslav Bönisch. Hudba: Sen Noci Svatojánské Revival Band. Režie: Tomáš Svoboda.
„Divadlo, jak má být. Zábava s velkým Z z našich Lesů, Luhů a Hájů.“ Klicpera napsal komedii o zastřeleném a následně sežraném jelenovi, inscenátoři hru jako reakci na ukončení činnosti souboru radikálně změnili a vypráví ji z pohledu jelenů z obory Žleby, pro něž je smrt kolegy tragédií a křivdou.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městská divadla pražská
Hodnocení inscenace
Redakce
10 %
Uživatelé
25 %
2521000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 10 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  10 %
10.7.2011 | 2993 hodnocení
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Atribut  50 %
10.8.2011 | 92 hodnocení
+ souhlasím
docela zábavná recese a reakce na nespravedlivé ukončení činnosti vyhraněného souboru. uplně to nevyšlo, mohl to pochopit jen zasvěcený. kdo přišel na klicperu, patrně byl zděšený a žasnul, co se na jevišti děje. narážky na ředitele ondřeje zajíce a na to, že chce dělat pod svým vedením v divadle střední proud pro širokou verejnost, byly ale dost trefný. bohužel pochybnosti účinkujících se později bohužel docela naplnily a šaškováni na adresu umělecké úrovně repertoáru budoucího vedení se později ukázalo jako správný proroctví.
Vladimír Rogalewicz  0 %
761 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.