Městské divadlo Kladno

Woody Allen

Central Park West

Premiéra: 25.11.2017. Překlad: Michael Žantovský. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Miroslav Král. Režie: Petr Hruška.
Poslední uvedení: květen 2019.


Konverzační fraška pro dva manželské páry. Phyllis je psycholožka, její manžel Sam právník. Howard je nepříliš úspěšný spisovatel a jeho žena Carol… co vlastně dělá Carol? Carol nakupuje, roznáší drby a mimo jiné se také zapletla se Samem. Rozjíždí se bláznivý kolotoč překvapivých odhalení i méně překvapivých výčitek a intrik, na jejímž konci čeká nečekaná a očekávaná pointa...
14!
Městské divadlo Kladno
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
78 %
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Vladislavka 70 %
(zadáno: 7.2.2019, počet hodnocení: 72)
Ramona 90 %
(zadáno: 26.10.2018, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná komedie, ve které excelují především Jana Zenáhlíková a Jaromíra Mílová. Ovšem i výkony Jana Krafky, Patra Baťka a Barbory Hron Vovsíkové jsou skvělé! Určitě stojí za zhlédnutí :)
Martin21 90 %
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 323)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá hra! Výborné výkony Jany Zenahlíkové a Jaromíry Mílové.
Vaklav 60 %
(zadáno: 25.11.2017, počet hodnocení: 200)
přínosný / zajímavý komentář
Poměrně příjemná, dobře zahraná hra (Jan Krafka a postupem času i Jana Zenáhlíková mi sedli nejvíc). Nicméně nemám důvod dát více než standardní hodnocení.
Nemám s tím problém, ale dovoluji si upozornit na více než malý výskyt ostřejších vulgarismů, zaznamenal jsem i - pro mě - poměrně vtipné novotvary.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.