Městské divadlo Kladno

Mnoho povyku pro nic

Premiéra: 24.6.2017
Překlad: Jiří Josek. Úprava: Kristýna Čepková, Zdeněk Bartoš. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Scéna: Dragan Stojčevski. Kostýmy: Adriana Černá. Hudební spolupráce: Matěj Kroupa. Režie: Zdeněk Bartoš.
Poslední uvedení: duben 2019.
Ostrá komedie Velkého Alžbětince nabízející více či méně ironický pohled na lidskou společnost, která se za 400 let tak moc nezměnila. Muži a ženy, pýcha a předsudky a hlavně všudypřítomné klepy a intriky...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městské divadlo Kladno
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
85 %
8521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Majdin_kulturni_svet  90 %
30.1.2020 | 176 hodnocení
+ souhlasím
Shakespearovská klasika od kladenského divadla netradičně situovaná do 40.-60. let 20. století. Protože text hry znám, příběh odehrávající se na jevišti pro mě nebyl žádným překvapením. Situování příběhu do 20. století vůbec ničemu neuškodilo - naopak znamenalo prostor pro nové nápady především ze scénografického hlediska, do čehož se pak naprosto nenásilně vměšovaly textové narážky. Největším překvapením večera pro mě byla Beatricie v podání Anežky Rusevové, která mě neskutečně bavila, je energická, zábavná a především neskutečně charismatická.
Slaná  80 %
13.12.2018 | 46 hodnocení
+ souhlasím
Bazén na jevišti, překvapivé momenty i u tak známé hry a nezapomenutelná Anežka Rusevová schovávající se za delfínka v bazénu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.