Městské divadlo Kladno [malý sál]

Služky aneb Jak zavraždit madam

Premiéra: 24.1.2020
Překlad: Jaroslav Gillar. Dramaturgie: Jiří Roth. Scéna: Daniel Brogyányi. Kostýmy: Dana Hávová. Hudba: Vítězslav Hádl. Pohybová spolupráce: Richard Ševčík. Texty písní: Vladimír Kavčiak. Režie: Vladimír Kavčiak, Irena Žantovská.
Poslední uvedení: listopad 2021.
Známá originální francouzská hra. Soudnička, psychologický thriller i absurdní a poetická hříčka. Komorní hra inspirovaná mrazivou historkou v černé kronice v novinách, kde se psalo o dvou služkách, které se rozhodly zabít svou paní...


inscenace již byla stažena z repertoáru

malý sál
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
20 %
2011000
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Slaná  20 %
16.10.2021 | 46 hodnocení
+ souhlasím
Přečetla jsem si, že se při zkoušení vystřídali režiséři ( Kavčiak, Žantovská) i herečky ( Anežku Rusevovou nahradila Kristina Sitková),a to je zřejmě problém toho, že inscenace je prostě nijaká. Nějak stále čekáte že něco bude, něco se stane, a ono to jen tak plyne a ta hra mezi služkami není ani nijak napínavá ani nijak negraduje. Když ovšem přijde na scénu Madam Jaromíry Mílové, tak je to hned jiné. Po jejím odchodu zase nic. Kostýmy i scéna jakési neidentifikované doby taky moc nepomohly.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.