Městské divadlo Mladá Boleslav [malá scéna]

Poprvé vdaná

Premiéra: 4.5.2018
Překlad: Tomáš Engel. Výprava: Marta Roszkopfová. Úprava a režie: Helena Glancová.
Poslední uvedení: květen 2019.
Poetické monodrama. Zpověď o obyčejném životě plném neobyčejné důvěřivosti nakažlivého optimismu a originálního humoru. Dětsky důvěřivá a nekonečně optimistická Antonie, Tonička, původním povoláním betonářka, se umí se postarat o všechny, věčně hladovým vždycky navařit kotel boršče, a hlavně nikdy nepřestávat věřit. Třeba ji zničehonic ještě potká, v co tiše doufala, na co celý život čekala, o čem snila...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městské divadlo Mladá Boleslav
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
45 %
4521000

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
KSnow  30 %
6.5.2018 | 102 hodnocení
+ souhlasím
Jde čistě o můj problém s textem, ve kterém mě neupoutalo jediné téma a který mi jako jeden z mála nepředal žádnou myšlenku. Je mi ale jasné, že pro jiný typ publika to může být úplně jinak. A i když zpracování neurazí, bohužel se tento, pro mě, deficit, nepokouší nahradit nějakým novým nápadem či inovativní režií či scénografií. Výkon I. Nováčkové je sice příjemný, ale tak silný, aby tuhle hru proměnil v zajímavé představení, není.
Katteřina  60 %
5.5.2018 | 55 hodnocení
+ souhlasím
Rozhodně nejsem cílová skupina a text sám o sobě mi přijde bez nějaké hlubší myšlenky. Tato inscenace je však monodramatem, a jako taková stojí na výkonu Ivany Nováčkové a ta je více než skvělá.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.