Městské divadlo Mladá Boleslav [velká scéna]

Zdeněk Jirotka, Adam Doležal, Lenka Smrčková

Saturnin

Premiéra: 20.4.2018. Dramaturgie: Lenka Smrčková. Scéna: Michal Syrový. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Hudební spolupráce: Zdeněk Dočekal. Pohybová spolupráce: Svatava Milková. Režie: Adam Doležal.


Rodinná hudební komedie. Autorská dramatizace slavného románu s noblesní prvorepublikovou atmosférou o legendárním sluhovi Saturninovi, který se de facto stane pánem svého zaměstnavatele. V bláznivých nápadech toho chlapíka je kus poezie, jeho humor, fantazie a podivuhodné myšlenkové přemety dovedou udělat detektivku z jízdního řádu...
D10+
Městské divadlo Mladá Boleslav
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
47 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
RiPet 50 %
(zadáno: 22.9.2018, počet hodnocení: 5)
Katteřina 50 %
(zadáno: 22.4.2018, počet hodnocení: 37)
KSnow 40 %
(zadáno: 21.4.2018, počet hodnocení: 82)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Propadák to není, a jestli náhodou neznáte předlohu, připočtěte si k hodnocení dvacet procent. Inscenace ale bohužel mění úžasný inteligentní humor předlohy za levné vtipy a zbytečné grotesky, které ale jen výjimečně vtipně i vyznějí. Pár velmi dobrých nápadů se najde, ale ty horší je přebíjejí, a tak není tak těžké se po nějaké době začít nudit. Hudební složka potěší, některé herecké výkony už méně.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.