Městské divadlo v Mostě

Hráči

Premiéra: 4.9.2021
předpremiéry od května 2021
Překlad: Leoš Suchařípa. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Zuzana Štěpančíková. Kostýmy: Magdaléna Vrábová. Hudba: Haštal Hapka. Úprava a režie: Jakub Korčák.
Slavná komedie o falešných hráčích, kteří nevratně propadli své vášni, a tak podvádějí, dokud sami nejsou podvedeni...
Městské divadlo v Mostě
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
7541000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Teddy  70 %
(zadáno: 2.10.2021, počet hodnocení: 216)
přínosný / zajímavý komentář
Dobrá ruská klasika. Gogol jak má být. Vzhledem k tomu, že na konci je odhalená pointa hry, myslím, že podruhé již z tohoto důvodu vidět nemusím. Ale představení povedené.
Monty70  70 %
(zadáno: 29.9.2021, počet hodnocení: 187)
přínosný / zajímavý komentář
Po úspěšném zpracování Revizora se pustilo mostecké divadlo do zpracování další Gogolovy komedie - Hráčů. Jako se mi v Revizorovi líbil Vítek Herzina v roli Chlestakova, také zde v roli Ichareva mě zaujal nejvíce. Je to ovšem dané také charakterem role. Ostatní herci se zhostili svých rolí se ctí. Dokonce Jiří Kraus se oprostil od svého obvyklého komediálního přehrávání.
Romana35  80 %
(zadáno: 2.9.2021, počet hodnocení: 253)
přínosný / zajímavý komentář
Ruská klasika od Gogola. Tuto hru jsem dosud na divadle neviděla, byla jsem proto zvědavá na mostecké provedení. Byla jsem spokojena. Hra má švih a spád a v druhé polovině hry již spěje do závěrečné gradace. Pokud je v souboru do role Ichareva (což je ústřední postava hry), takový herec jako je Vít Herzina, je úspěch zaručen. Tím nesnižuji výkony ostatních herců, které byly rovněž výborné.
Michelle97  80 %
(zadáno: 19.11.2021, počet hodnocení: 115)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.