Slovácké divadlo Uherské Hradiště [hlavní scéna]

Bambiland

Premiéra: 17.4.2010 | 1:35x
Překlad: Zuzana Augustová. Dramaturgie: Iva Šulajová. Scéna: Radomír Otýpka. Kostýmy: Eva Jiřikovská. Hudba a texty písní: Ivan Acher. Režie: Jiří Honzírek.
Poslední uvedení: leden 2011.
„Scénická show aneb Divadlo svědomí.“ Česká premiéra hry kontroverzní rakouské autorky, která podrobuje terči své kritiky současnou mediální popularitu válečných rozbrojů, kdy se každý z nás díky televizním přenosům stává přímým účastníkem války, chce být (pohodlně usazený v křesle) na straně vítězů a poté se klidně oddá reklamě...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
63 %
6331000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Mrav  90 %
16.2.2011 | 45 hodnocení
+ souhlasím
Tak jak jsem od toho moc nečekal (jezdíme s předplatným), tak jsem byl neuvěřitelně příjemně překvapený. Celková myšlenka mi sedla.. a na tom podání jsem jenom visel. I vtipné vložky povedené, jen škoda že jsme byli na derniéře.. a jak to ze začátku bylo všechno v náznacích a člověk si musel hodně domýšlet, ke konci se o všem mluvilo otevřeně, což mě tolik nebralo, ale pořád - perfektní!
Josef  30 %
158 hodnocení
+ souhlasím
Jelinekové text je příliš hloupý, než aby z něj sebenamakanější divadelník něco vyždímal. Taková lenost, kvůli které není ochotná rozvést jediný nápad, jedinou myšlenku, jediný postřeh, je odpudivá.
Lampička  70 %
28 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.