Východočeské divadlo Pardubice [Malá scéna ve dvoře]

Apartmá hotelu Plaza

Premiéra: 6.4.2013. Překlad: Ivo T. Havlů. Dramaturgie: Jana Uherová. Scéna: Ivo Žídek. Kostýmy: Roman Šolc. Úprava a režie: Petr Novotný.
2:15 | Poslední uvedení: červen 2015.


Tři tragikomické příběhy o lásce, nevěře, rodičovské lásce a panice. Tři nevšední události všedních dní, shodně situované do luxusního apartmá číslo 719 hotelu Plaza na Páté Avenue v New Yorku. V příběhu prvním se manželský pár v den výročí svatby pokouší vzkřísit skomírající manželství, ve druhém příběhu se pokouší hollywoodský producent svést svou bývalou lásku a v posledním příběhu se rodiče snaží přemluvit dceru, jež propadla v den svatby panice a uzavřela se do koupelny...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Východočeské divadlo Pardubice
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
75 %
7521000
Hodnocení redakce
Lukáš Dubský 60 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Dubský 60 %
(zadáno: 7.4.2013, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
Hlavní přidanou hodnotou pardubické inscenace je fakt, že se uvádí v komorním prostoru Malé scény ve dvoře. Diváci tak sedí přímo v hotelovém pokoji a mohou herce sledovat z bezprostřední blízkosti. Jinak je to klasický Simon - dobře napsaná konverzačka, která v podstatě ničím nepřekvapí. Oproti běžné inscenační tradici hrají v Pardubicích všechny tři manželské páry Jiří Kalužný a Petra Janečková.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Vratislav Honzálek 70 %
(zadáno: 11.2.2015, počet hodnocení: 108)
přínosný / zajímavý komentář
1)60% 2)80% 3)70%
Ale všechna čest všem zahraným párům v podání Janečkové a Kalužného. Poloh tam bylo hodně a je pěkné sledovat změnu jako mávnutím proutkem.
Stuntman Mike 80 %
(zadáno: 28.1.2014, počet hodnocení: 19)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.