Východočeské divadlo Pardubice [Městské divadlo]

Jiří Brdečka, Jan Rychlík, Vlastimil Hála, Vratislav Blažek, Pavel Kopta

Limonádový Joe

Premiéra: 13.6.2015. Dramaturgie: Zdeněk Janál. Výprava: Kateřina Baranowska. Hudební spolupráce: Václav Trunec. Choreografie: Martin Pacek. Režie: Milan Schejbal.
2:30 | Poslední uvedení: červen 2017.


Legendární česká hudební parodie westernů z Divokého západu. Limonádový Joe má přesnou mušku, zářivý úsměv a krásný hlas tenora. Popíjí jen Kolaloku, alkoholu se nedotkne. Bojuje proti padouchům Divokého západu, kteří se neštítí těch nejhanebnějších zločinů, a hájí nový spravedlivý svět, kde čestnost a pravda vyhrává, zlo se se zlou potáže. Joe jde cílevědomě za svými předsevzetími a svou láskou, krásnou Winnifred, dívkou s čistou duší. Do cesty mu však vstupují temná Tornádo Lou, Doug Badman a především Horác alias Hogofogo...
D10+

inscenace již byla stažena z repertoáru

Východočeské divadlo Pardubice
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
70 %
Hodnocení redakce
Lukáš Dubský 70 %
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Dubský 70 %
(zadáno: 15.6.2015, počet hodnocení: 772)
přínosný / zajímavý komentář
Limonádový Joe je i přes některá hluchá místa zábavnou podívanou, která na Kunětickou horu přitáhne davy lidí. J.Pejchal je typově přesně obsazený a dobře mu vychází herecká i pěvecká část jeho role. V rámci žánru parodie se pak nejsuveréněji pohybuje M.Sikorová jako naivní blondýnka Winnifred. Povedená jsou hudební čísla, která velmi dobře vycházejí nejen Sikorové, ale i J.Ondruškové a L.Špinerovi. Nejproblematičtějším místem inscenace tak je její začátek - do příjezdu dostavníku s Joem a Winnifred je to trochu nuda.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Terezak 70 %
(zadáno: 20.11.2016, počet hodnocení: 42)
ZuzanaK 60 %
(zadáno: 9.6.2016, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Klasika, neurazí, ani nenadchne. Patří k lepším inscenacím.
Kluk.sedu 80 %
(zadáno: 2.7.2015, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Výborné představení s výbornými výkony. Především J.Pejchal a J.Ondrušková. Ostatní ovšem nezaostávali.Začátek představení takový nijaký,ale jakmile přijede kolalokový hrdina děj se rozjíždí....a zbrzdí ho až zcela zbytečný výstup Buffallo Billa.Čímž nesnižuji výkon J.Musila-není co vytknout. Jen nadbytečná postava.A když přičteme atmosféru na Kuňce,skvělý zážitek je tu. Pro jistotu to vezmu ještě jednou na jevišti VCD.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.