Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 21. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Kuřácké nebe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Svitavy - Kulturní dům Svitavy]Tři malá prasátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub(Ne)chtěná útěcha - Divadelní soubor Diverzanti, Brno   Čk uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]Enola   200 Kč 100 Kč19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Anička a letadýlko [Werichova vila]Roštěnky u Tiffanyho19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Na Vánoce budu gay!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíČtyřlístek v pohádce   Divadlo D511:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Další roky ve stejnou dobu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Pejsek a kočička16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / Studio Řetízek]Zářez   Činohra; zrušeno!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Malý princ16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Křemílek a Vochomůrka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Pohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour]Triptychon_di_voce  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoEzopovy bajky   Divadlo Kaká16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Studio Damúza]Detektiv Lupa a tajemná věž10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Dopisy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Léčitel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  Náš tip!   pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Divadlo Disk]Goon: Krvavá pomsta!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo v Celetné]Detektiv Lupa a tajemná věž10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Moving station, Plzeň]Deset - dvacet - Sova!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Novostrašecké kulturní centrum]Z tajného deníku Smolíčka Pé15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Knihkupectví Fryč, Liberec]Co chce Jepice16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Kutloch aneb I muži mají své dny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Uražení a ponížení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Dášeňka čili Život štěněte17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kuřácké nebe
Buchty a loutky [Svitavy - Kulturní dům Svitavy] 15:00
Tři malá prasátka
Činoherní klub 19:30
(Ne)chtěná útěcha - Divadelní soubor Diverzanti, Brno   Čk uvádí
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 19:30
Enola   200 Kč 100 Kč
Divadlo Anička a letadýlko [Werichova vila] 19:00
Roštěnky u Tiffanyho
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay!
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Čtyřlístek v pohádce   Divadlo D5
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Další roky ve stejnou dobu
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Pejsek a kočička
Divadlo Disk [vyprodáno / Studio Řetízek] 19:30
Zářez   Činohra; zrušeno!
Divadlo Kalich  13:30
Pomáda
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Malý princ
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Křemílek a Vochomůrka
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Minor 11:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor 14:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Libozvuky
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour] 19:30
Triptychon_di_voce  Náš tip!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířat
Divadlo Radka Brzobohatého 16:00
Ezopovy bajky   Divadlo Kaká
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Studio Damúza] 10:30
Detektiv Lupa a tajemná věž
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Dopisy
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Léčitel
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  Náš tip!   pro děti
Experimentální prostor NoD [Divadlo Disk] 19:30
Goon: Krvavá pomsta!
Národní divadlo  14:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením
Pidivadlo  14:00
Tři nezbedné pohádky
Pidivadlo  16:00
Tři nezbedné pohádky
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Sibiřská výchova
Studio Damúza [Divadlo v Celetné] 10:30
Detektiv Lupa a tajemná věž
Studio Damúza [Moving station, Plzeň] 15:00
Deset - dvacet - Sova!
Studio Damúza [Novostrašecké kulturní centrum] 15:00
Z tajného deníku Smolíčka Pé
Studio Damúza [Knihkupectví Fryč, Liberec] 16:00
Co chce Jepice
Studio DVA divadlo  14:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Uražení a ponížení
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Čaj a apokalypsa
Vršovické divadlo MANA  17:00
Dášeňka čili Život štěněte

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo