Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 19. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Černý med   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [agentura Familie]Doktor v nesnázích19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Teremin  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Lakomá Barka10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Miraon]Ani o den dýl!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Ferda Mravenec15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Hrabě 2.15: Bez dechu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Hamleti   Zadáno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Tři letušky v Paříži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo Bolka Polívky, Brno]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Klec18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Iluze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Ve dne v noci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Přízraky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAADRENA AXIS   BOD.Y; ALTA in PROGRESS19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Sex pro pokročilé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  Náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Země Lhostejnost   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Dvě komedie v komedii21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Činoherní klub  19:30
Černý med   premiéra
Cirkus Mlejn [agentura Familie] 19:30
Doktor v nesnázích
Dejvické divadlo  19:30
Teremin  Náš tip!
Divadlo AHA!  09:00
Míša Kulička
Divadlo AHA!  10:15
Lakomá Barka
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Miraon] 19:30
Ani o den dýl!
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 15:30
Ferda Mravenec
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobu
Divadlo Kalich  19:00
Pomáda
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Hrabě 2.15: Bez dechu
Divadlo Karla Hackera 09:00
Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky
Divadlo Karla Hackera 10:30
Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Nebojsa   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsa
Divadlo Na zábradlí  18:00
Hamleti   Zadáno
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Tři letušky v Paříži
Divadlo Troníček 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt [Divadlo Bolka Polívky, Brno] 19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Klec
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Iluze
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)
Experimentální prostor NoD  19:30
Ve dne v noci
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Přízraky
Studio ALTA 19:30
ADRENA AXIS   BOD.Y; ALTA in PROGRESS
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  Náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Země Lhostejnost   vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 21:00
Dvě komedie v komedii

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo