Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 14. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínNevim
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Kulturní portál.cz
Krkonošské pohádky11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKvartet16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPodivný případ se psem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDěvčátko Momo16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Bang
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer
21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceRodina je základ státu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéiOtesánek   Divadlo b10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Léčitel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾   Festival 13+; Závěr Festivalu 13+
náš tip!
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 [Divadlo Archa]Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Obsluhoval jsem anglického krále19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloiOtesánek   Divadlo b16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Probuzení jara20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChaha Chichi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloPohádka pošťácká   MIMo.s.; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [DUP39]
soubor: Divadlo X10
Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Bratři15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Bratři17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMlčky křičet20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPovídej   Pro děti; Dětské divadelní studio17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Smích zakázán19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Nevim
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)   #Studovna{}
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Kulturní portál.cz
 11:00
Krkonošské pohádky{}
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Kvartet
Divadlo Disk [DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem
Divadlo Cylindr  16:00
Děvčátko Momo
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 21:00
Bang
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Pavel Širmer
Divadlo Palace  19:30
Rodina je základ státu
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo v Celetné 10:30
iOtesánek   Divadlo b
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie{}
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Léčitel{}
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾   Festival 13+; Závěr Festivalu 13+
náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec, Iva Bryndová, Helena Grégrová, Jan Pařízek, Pavel Širmer
Divadlo Vosto5 [Divadlo Archa] 20:00
Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek}
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Obsluhoval jsem anglického krále{}
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Mlynářova opička
Národní divadlo 16:00
iOtesánek   Divadlo b
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Probuzení jara
Pidivadlo 15:00
Chaha Chichi
Strašnické divadlo 15:00
Pohádka pošťácká   MIMo.s.; pro děti
Strašnické divadlo [DUP39]
soubor: Divadlo X10
 19:30
Solaris{}
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 15:00
Bratři{}
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 17:00
Bratři{}
Studio DVA divadlo  14:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Hrdinů  20:00
Mlčky křičet
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo 17:00
Povídej   Pro děti; Dětské divadelní studio
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Smích zakázán{}

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo