Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 22. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu]Tři malá prasátka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Don Šajn19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub QED (Kvantová elektrodynamika)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSimona Babčáková a NO A!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň (3)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]R.U.R.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskMy, zvířata   scénické čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Tlustý prase19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   Zadáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Tančírna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo Karla Pippicha, Chrudim]Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Helverova noc  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Hovory na útěku  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 63   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Osamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Počátek veškeré lásky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Happy End19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mikve  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]#jsi_user   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Don Šajn19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Proměna   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu] 09:30
Tři malá prasátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Don Šajn
Činoherní klub  19:30
QED (Kvantová elektrodynamika)
Dejvické divadlo 19:30
Simona Babčáková a NO A!
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň (3)
Divadlo AHA!  10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
R.U.R.
Divadlo Disk 19:30
My, zvířata   scénické čtení
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Tlustý prase
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat   Zadáno
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Karneval zvířat
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Tančírna
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt [Divadlo Karla Pippicha, Chrudim] 19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 63   talkshow; Café v lese
Experimentální prostor NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Happy End
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mikve  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
#jsi_user   zadáno
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 19:00
Don Šajn
Švandovo divadlo  19:00
Proměna   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo