Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 15. ledna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Potwory   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Vražda sexem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Božská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorLinda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové; pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Tlustý prase19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Krásné psací stroje!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Pension pro svobodné pány   veřejná generálka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Vyhazovači19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Opilí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéPohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lidská tragikomedie  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Leni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 [Divadlo Archa]Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Tango, ó tango19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Strýček Váňa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   předplatné A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [420PEOPLE]Máj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Lorca † Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Bratři lví srdce   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Bratři lví srdce   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Svatá rodina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPovídej   Pro školy; Dětské divadelní studio10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Chaplinovy děti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Potwory   zrušeno
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  Náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)   #Studovna
Divadlo Bez Hranic  19:30
Vražda sexem
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Minor 09:30
Linda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové; pro školy
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Tlustý prase
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krásné psací stroje!
Divadlo Palace  11:00
Pension pro svobodné pány   veřejná generálka
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Vyhazovači
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  Náš tip!
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Audience
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Opilí
Divadlo v Dlouhé 10:00
Pohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie  Náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Divadlo Vosto5 [Divadlo Archa] 20:00
Pérák (Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!)
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Tango, ó tango
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Strýček Váňa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror   předplatné A
Národní divadlo [420PEOPLE] 20:00
Máj
Pidivadlo  19:00
Lorca † Bernarda
Studio ALTA [Taneční studio Light] 09:00
Bratři lví srdce   hrajeme školám
Studio ALTA [Taneční studio Light] 10:30
Bratři lví srdce   hrajeme školám
Studio Ypsilon  19:30
Svatá rodina
Švandovo divadlo 10:00
Povídej   Pro školy; Dětské divadelní studio
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Chaplinovy děti
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 10:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 12:00
Já jsem Krabat

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo