Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 26. září 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínVěci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeZdává se mi o zářné budoucnosti   George Cremaschi, Jana Novorytová20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubVyrozumění   divadelní soubor Gymnázia Jana Nerudy; cyklus Činoherní klub uvádí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskNová generace 201919:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLáska v přímém přenosu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíCizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDBible 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Cyrano z Bergeracu   hostující soubor (veřejná generálka)10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHodně smíchu a pár slz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Probuzení   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Divadlo na cucky
Opuštěná společnost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Slibuju kecám   Kult hanby; Host, Premiéra22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Probuzení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSen čarovné noci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstarsPozemšťan   inscenované čtení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Tramvaj do stanice Touha20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaRomeo & Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMalý princ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSwing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAEzopovy bajky   Divadlo KAKÁ14:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Věci
Alfred ve dvoře 20:00
Zdává se mi o zářné budoucnosti   George Cremaschi, Jana Novorytová
Činoherní klub 19:00
Vyrozumění   divadelní soubor Gymnázia Jana Nerudy; cyklus Činoherní klub uvádí
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo Disk 19:30
Nová generace 2019
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kniha džunglí - Mauglího poslední boj
Divadlo Kalich  19:00
Láska v přímém přenosu
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen
Divadlo NoD  19:30
Bible 2
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Světáci
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 10:00
Cyrano z Bergeracu   hostující soubor (veřejná generálka)
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma
Divadlo Viola  20:00
Hodně smíchu a pár slz
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo X10
hostuje: Divadlo na cucky
 19:30
Opuštěná společnost
Divadlo X10 22:00
Slibuju kecám   Kult hanby; Host, Premiéra
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Probuzení
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci
OLDstars 19:00
Pozemšťan   inscenované čtení
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 20:00
Tramvaj do stanice Touha
RockOpera Praha  19:00
Romeo & Julie
Studio DVA divadlo  19:00
Malý princ  náš tip!
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Studio Ypsilon [malá scéna] 09:00
Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA 14:15
Ezopovy bajky   Divadlo KAKÁ
Vršovické divadlo MANA  19:30
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo