Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 23. září 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
Letci   dětem; zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloElegance molekuly  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Ondřej Sokol a Jiří X. Doležal20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaGarsonky   #Studovna; English-friendly; PREMIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMartin Eden   Divadelní společnost Františka Kreuzmanna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Černá voda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
S Pydlou v zádech19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Nemilovaná19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceNa skleničku   benefiční talk show pro Dejme dětem šanci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Progres20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAnděl v modrém20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 78   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Correspondence   Hraje Petra Špalková19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Sláva a pád krále Otakara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Doprovodný program po představení10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Tramvaj do stanice Touha20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
Agent tzv. společenský   hrajeme školám09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPan Theodor Mundstock20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonJezinky a bezinky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   1. repríza za 120Kč; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
 10:00
Letci   dětem; zadáno
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté Ondřej Sokol a Jiří X. Doležal
Divadlo AHA! [Malá scéna] 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Archa  20:00
Garsonky   #Studovna; English-friendly; PREMIÉRA
Divadlo Bez Hranic 19:30
Martin Eden   Divadelní společnost Františka Kreuzmanna
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Černá voda
Divadlo Gong [Malá scéna] 10:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
 19:00
S Pydlou v zádech
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Nemilovaná
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Palace 19:00
Na skleničku   benefiční talk show pro Dejme dětem šanci
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Progres
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Anděl v modrém
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 78   talkshow; Café v lese
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Correspondence   Hraje Petra Špalková
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Sláva a pád krále Otakara
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Vidím nevidím   Doprovodný program po představení
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 20:00
Tramvaj do stanice Touha
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
 09:30
Agent tzv. společenský   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Pan Theodor Mundstock
Studio Ypsilon  19:30
Jezinky a bezinky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   1. repríza za 120Kč; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo