Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 25. září 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínVěci   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeZdává se mi o zářné budoucnosti   George Cremaschi, Jana Novorytová20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Plechárna Černý Most]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Opavě]Zásek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Dva špinavci   veřejná zkouška20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Audience  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Višňový sad   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Hrdý Budžes  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHovory W s Josefem Dvořákem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Ženitba19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPersony19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Pravda o 17/1119:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]As Long As Holding Hands20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny   náhradní termín (z 6/2/2019)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé407 gramů z Bohumila Hrabala   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSváteční Shakespearova pošta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryLáska v době globálních klimatických změn   premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloCyklus ředitelé ND10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád19:01vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Natašin sen  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Tramvaj do stanice Touha20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Obývák]Kde identita má?   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLes19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALetní den19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Věci   premiéra
Alfred ve dvoře 20:00
Zdává se mi o zářné budoucnosti   George Cremaschi, Jana Novorytovávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Plechárna Černý Most] 15:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sadvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Opavě] 19:00
Zásek  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Dva špinavci   veřejná zkouškavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Audience  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Višňový sad   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Kalich
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Hrdý Budžes  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hovory W s Josefem Dvořákemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Ženitbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Personyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Pravda o 17/11vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
As Long As Holding Handsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   náhradní termín (z 6/2/2019)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Sváteční Shakespearova pošta
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Láska v době globálních klimatických změn   premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Noc bláznůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 10:00
Cyklus ředitelé NDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 16:00
Komentované prohlídky tajemství fasádvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 19:01
Komentované prohlídky tajemství fasádvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Natašin sen  náš tip!
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 20:00
Tramvaj do stanice Touha
Studio ALTA [Obývák] 19:30
Kde identita má?   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Lesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní denvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobešvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo