Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 6. září 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy prázdniny18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMezinárodní letní škola divadla v sociálním kontextu 2019   English-friendly; Archa.lab10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaZávěrečná prezentace Mezinárodní letní školy divadla v sociálním kontextu   prezentace; VSTUP ZDARMA; English-friendly; Archa.lab17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDJam Generation19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaTři gentlemani20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Stand´artní kabaret   Lesní divadlo Řevnice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Pinocchio - Toy Machine   Divadelní festival Kutná Hora16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Kutná Hora]
hostuje: A studio Rubín
BurnOut aneb Vyhoř!   Divadelní festival Kutná Hora18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
Médeia20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Diskuze s režiséry21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10The Fable Of Another Youth - Il Mutamento Zona Castalia   Divadelní festival Kutná Hora22:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Princezna a vesničan - Toy Machine   Divadelní festival Kutná Hora23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Letní shakespearovské slavnosti [Pražský hrad]Zimní pohádka20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Biletářka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav
Tajemství  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Plodnost! Mír! A Bohatství!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMayday - polská scéna Těšínského divadla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Strakonice / Městské kulturní středisko]Hospoda Na mýtince19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 18:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo Archa 10:00
Mezinárodní letní škola divadla v sociálním kontextu 2019   English-friendly; Archa.lab
Divadlo Archa 17:00
Závěrečná prezentace Mezinárodní letní školy divadla v sociálním kontextu   prezentace; VSTUP ZDARMA; English-friendly; Archa.lab
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo NoD 19:30
Jam Generation
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo Viola  20:00
Tři gentlemani
Divadlo Vosto5  20:00
Stand´artní kabaret   Lesní divadlo Řevnice
Divadlo X10 16:00
Pinocchio - Toy Machine   Divadelní festival Kutná Hora
Divadlo X10 [Kutná Hora]
hostuje: A studio Rubín
 18:30
BurnOut aneb Vyhoř!   Divadelní festival Kutná Hora
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
 20:00
Médeia
Divadlo X10 21:30
Diskuze s režiséry
Divadlo X10 22:30
The Fable Of Another Youth - Il Mutamento Zona Castalia   Divadelní festival Kutná Hora
Divadlo X10 23:00
Princezna a vesničan - Toy Machine   Divadelní festival Kutná Hora
Letní shakespearovské slavnosti [Pražský hrad] 20:30
Zimní pohádka
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Biletářka
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medea
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav
 19:00
Tajemství  náš tip!
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Plodnost! Mír! A Bohatství!
Vršovické divadlo MANA 19:00
Mayday - polská scéna Těšínského divadla
Divadlo Járy Cimrmana [Strakonice / Městské kulturní středisko] 19:00
Hospoda Na mýtince

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo