Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 30. září 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubTanec bláznů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host PhDr. Tomáš Sedláček; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Moře klidu   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKočka v oregánu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiHysterikon19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
Čekání na Kokota19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVzpoura nevěst19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouEdith a Marlene  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Bezruký Frantík   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Pulsar   DERNIÉRA20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKoupila jsem husu, tak nevím...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Obchod na korze19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Zóna22:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Amazonky  náš tip!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFantasia   Pražské křižovatky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloHappy New Fear   Pražské křižovatky21:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Trollové mezi námi19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATa třetí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Titans
Znovu a líp19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Maškaráda19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host PhDr. Tomáš Sedláček; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mlokyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Moře klidu   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Hysterikonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
 19:30
Čekání na Kokotavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Vzpoura nevěstvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Bezruký Frantík   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Pulsar   DERNIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otčevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
Nebe - peklo   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Viola  20:00
Koupila jsem husu, tak nevím...
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10  19:30
Obchod na korzevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 22:00
Zónavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 10:00
Amazonky  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hitsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 19:30
Fantasia   Pražské křižovatkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 21:00
Happy New Fear   Pražské křižovatkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Studio DVA divadlo  19:00
Miseryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nitušvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Trollové mezi námivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  11:00
Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Titans
 19:30
Znovu a lípvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Maškarádavstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo