Programy divadel

ČERVEN 2018

5/2018 <<     >> 7/2018 | 8/2018 | 9/2018 | 10/2018 | 11/2018 | 12/2018 | 1/2019 | 2/2019 | 3/2019 | 4/2019 | 5/2019 | 6/2019 | 7/2019 | 8/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019 | 12/2019 | 1/2020 | 2/2020 | 3/2020 | 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ČERVEN 2018.

Regiony

Klicperovo divadlo Hradec Králové

ČERVEN 2018

5/2018 <<     >> 7/2018 | 9/2018 | 10/2018 | 11/2018 | 12/2018 | 1/2019 | 2/2019 | 3/2019 | 4/2019 | 5/2019 | 6/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019 | 12/2019

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

1.6.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRichard III.
1.6.17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!d/3
2.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerná vodaStudio Beseda
4.6.Po14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKatiST/3
4.6.Po19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBez bab! aneb KutlochStudio Beseda | (Přesunuto z 31. 5. 2018)
5.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJedlíci čokolády
5.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencMělník
5.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČtyřlístek!
6.6.St10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři Karamazovi
6.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!B
7.6.Čt10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
7.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hraJablonec nad Nisou
8.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNetopýrZRUŠENO a PŘESUNUTO na 14. 9.
9.6.So17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hrad/4; v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
11.6.Po10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři mušketýři
11.6.Po17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a MahulenaM
12.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOsm ženZRUŠENO!!!
12.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerná vodaStudio Beseda
13.6.St10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRichard III.UFFO Společenské centrum Trutnov
13.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOskar a Růžová paníKomorní scéna V podkroví
14.6.Čt10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKytice
14.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hraZábřeh
15.6.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKytice
15.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencStudio Beseda
16.6.So17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAž na věkyVýchodočeské divadlo Pardubice | hlavní scéna | d/1
18.6.Po10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSen noci svatojánské
18.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKoule
19.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČtyřlístek!
19.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBez bab! aneb KutlochStudio Beseda
19.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKouleKLUB Mn. Hradiště
21.6.Čt10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSen noci svatojánskéDivadlo evropských regionů; prolog festivalu
21.6.Čt17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpyboxStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; prolog festivalu
21.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOsm ženDivadlo evropských regionů; ZRUŠENO!!!
22.6.16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele55 Shades of Gay - Quendra Multimedia Prishtina, KosovoStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleU Kočičí bažinyNárodní divadlo Brno | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
23.6.So16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMacochaHaDivadlo | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!Divadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.So21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!Divadlo evropských regionů
24.6.Ne14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDeník zlodějeDivadelní společnost Masopust | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - mezi Klicperovým divadlem a Divadlem DrakKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
24.6.Ne19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři KaramazoviDivadlo evropských regionů
24.6.Ne21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePusťte Donnu k maturitě!Divadlo pod Palmovkou | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Po16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVyrozumění  náš tip!Komorní scéna Aréna | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Po17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - Lída EngelováKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
25.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZamilovaný ShakespeareDivadlo pod Palmovkou | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Po21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
26.6.Út15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO prasátku a myšceDivadlo DÍVADLO | Letní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.Út16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMédeiaDivadelní spolek Jedl | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
26.6.Út17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVladimír (něžný)Komorní scéna V podkroví | scénické čtení; Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
26.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrinzessin Hamlet - Schauspiel Leipzig, Lipsko, DEhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.Út22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSezuanLachende Bestien | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.St15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři španělské pohádkyLetní scéna | Alena Kubínová; Divadlo evropských regionů
27.6.St16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu - Slovenské národne divadlo, Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hraRychnov nad Kněžnou
27.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDánská občanská válka 2018-24Divadlo Na zábradlí | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
27.6.St20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOrfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO BudulínkoviLetní scéna | Divadlo Kozlík; Divadlo evropských regionů
28.6.Čt16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerná vodaStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStrach jíst dušiNárodní divadlo Brno | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOrfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
29.6.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a MahulenaDivadlo evropských regionů
29.6.15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO LuciáškoviLetní scéna | Divadlo Kozlík; Divadlo evropských regionů
29.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDynastie (Lehman Brothers)Divadlo Husa na provázku | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
29.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBesame Mucho anea Čo sa skrýva v kufri (a v nás) - Radošínske naivné divadlo Bratislava, SKhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
29.6.20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOrfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
1.6.10:00 
Richard III.
1.6.17:30 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!d/3
2.6.So19:00 
Černá vodaStudio Beseda
4.6.Po14:30 
KatiST/3
4.6.Po19:30 
Bez bab! aneb KutlochStudio Beseda | (Přesunuto z 31. 5. 2018)
5.6.Út10:00 
Jedlíci čokolády
5.6.Út19:00 
VincencMělník
5.6.Út19:00 
Čtyřlístek!
6.6.St10:30 
Bratři Karamazovi
6.6.St19:00 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!B
7.6.Čt10:00 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
7.6.Čt19:00 
Kočičí hraJablonec nad Nisou
8.6.19:00 
NetopýrZRUŠENO a PŘESUNUTO na 14. 9.
9.6.So17:30 
Kočičí hrad/4; v roli Erži Orbánové Pavla Tomicová
11.6.Po10:30 
Tři mušketýři
11.6.Po17:30 
Radúz a MahulenaM
12.6.Út10:00 
Osm ženZRUŠENO!!!
12.6.Út19:00 
Černá vodaStudio Beseda
13.6.St10:00 
Richard III.UFFO Společenské centrum Trutnov
13.6.St19:00 
Oskar a Růžová paníKomorní scéna V podkroví
14.6.Čt10:00 
Kytice
14.6.Čt19:00 
Kočičí hraZábřeh
15.6.10:00 
Kytice
15.6.19:00 
VincencStudio Beseda
16.6.So17:30 
Až na věkyVýchodočeské divadlo Pardubice | hlavní scéna | d/1
18.6.Po10:30 
Sen noci svatojánské
18.6.Po19:00 
Koule
19.6.Út10:00 
Čtyřlístek!
19.6.Út19:00 
Bez bab! aneb KutlochStudio Beseda
19.6.Út19:00 
KouleKLUB Mn. Hradiště
21.6.Čt10:30 
Sen noci svatojánskéDivadlo evropských regionů; prolog festivalu
21.6.Čt17:00 
SpyboxStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; prolog festivalu
21.6.Čt19:00 
Osm ženDivadlo evropských regionů; ZRUŠENO!!!
22.6.16:00 
55 Shades of Gay - Quendra Multimedia Prishtina, KosovoStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.19:00 
U Kočičí bažinyNárodní divadlo Brno | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.21:00 
Hit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
23.6.So16:00 
MacochaHaDivadlo | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.So19:00 
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!Divadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.So21:00 
Hit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne10:30 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!Divadlo evropských regionů
24.6.Ne14:00 
Deník zlodějeDivadelní společnost Masopust | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne17:00 
Povídání v Podkroví - mezi Klicperovým divadlem a Divadlem DrakKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
24.6.Ne19:00 
Bratři KaramazoviDivadlo evropských regionů
24.6.Ne21:00 
Hit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
24.6.Ne22:00 
Pusťte Donnu k maturitě!Divadlo pod Palmovkou | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Po16:00 
Vyrozumění  náš tip!Komorní scéna Aréna | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Po17:00 
Povídání v Podkroví - Lída EngelováKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
25.6.Po19:00 
Zamilovaný ShakespeareDivadlo pod Palmovkou | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Po21:00 
Hit, Tell the DifferenceCirk La Putyka | Šapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
26.6.Út15:30 
O prasátku a myšceDivadlo DÍVADLO | Letní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.Út16:00 
MédeiaDivadelní spolek Jedl | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
26.6.Út17:00 
Vladimír (něžný)Komorní scéna V podkroví | scénické čtení; Divadlo evropských regionů; DER - podkroví
26.6.Út19:00 
Prinzessin Hamlet - Schauspiel Leipzig, Lipsko, DEhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
26.6.Út22:00 
SezuanLachende Bestien | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.St15:30 
Tři španělské pohádkyLetní scéna | Alena Kubínová; Divadlo evropských regionů
27.6.St16:00 
Kabaret Normalizácia alebo Modlitba pre Martu - Slovenské národne divadlo, Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.St19:00 
Kočičí hraRychnov nad Kněžnou
27.6.St19:00 
Dánská občanská válka 2018-24Divadlo Na zábradlí | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
27.6.St20:00 
Orfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt15:30 
O BudulínkoviLetní scéna | Divadlo Kozlík; Divadlo evropských regionů
28.6.Čt16:00 
Černá vodaStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt19:00 
Strach jíst dušiNárodní divadlo Brno | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
28.6.Čt20:00 
Orfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
29.6.10:00 
Radúz a MahulenaDivadlo evropských regionů
29.6.15:30 
O LuciáškoviLetní scéna | Divadlo Kozlík; Divadlo evropských regionů
29.6.19:00 
Dynastie (Lehman Brothers)Divadlo Husa na provázku | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
29.6.19:00 
Besame Mucho anea Čo sa skrýva v kufri (a v nás) - Radošínske naivné divadlo Bratislava, SKhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
29.6.20:00 
Orfeus - Tygr v tísni, PrahaŠapitó La Putyky | Divadlo evropských regionů
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.