Profil uživatele

Abrakus79

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 31.7.2019)
Po dlouhé době jsem se nejdříve šel podívat na hru a pak až přečetl recenze. Musím říci, že se všemi negativními se naprosto shoduji. Byla to opravdu jedna z nejhorších her (upřímně po hře Moře), kterou jsem viděl. Pozitivně hodnotím jen zajímavou atmosféru divadla pod širým nebem. Jinak přehrávání paní Stašové (ač jí herecky mám rád) bylo naprosto příšerné a trhající uši. Dílo autora, pokud bylo správně přeloženo bylo nudné a rozhodně jsem se za celé dvě hodiny moc nezasmál. Toto představení tedy rozhodně nedoporučuji.
(zadáno: 10.4.2019)
Naprostá jednička u nás v ČR. 10.4.2019. Živá kapela na výbornou a konečně po dlouhé době muzikál, kde jsem neohluchnul a pěkně ozvučeno. V hl.roli Dan Hůlka je prostě famózní. Leona Machálková a Eva Burešová taky. Jediný kdo mě zklamal a vůbec se mi nelíbil byl Tomáš Trapl. Přehráváné a dá se říci spíše odříkané, než odzpívané. Pro mě jediný rušivý element a proto 10% dolů. Klidně bych šel znovu.
(zadáno: 28.11.2018)
Za mě jedno z nejlepších vystoupení co jsem kdy viděl. Ač tento typ muzikálu není mým šálkem čaje, tak pan režisér dokázal nemožné a ani vteřinu jsem nebyl zklamaný. Postavit muzikál do moderní doby bylo geniální. Scéna, pozadí, narážky a hůmor spojený s výborným výkonem herců, vše na jedničku. Jsem rád že se pan režisér odvázal a nezůstal konzervativní, ač se to nemusí někomu líbit. Za mě velký palec nahoru.
(zadáno: 28.11.2018)
Vyborné herecké výkony a zajímavé pojetí scény. To je asi vše, hrát toto si herci nezaslouží. Toto se panu režisérovi nepovedlo a podle mě krok vedle.