Profil uživatele

Albrecht

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.2.2018)
Inscenace není pro každého, ale pokud divák není pohodlný a líný, dokáže se zabavit i interaktivitou prostředí, když se kolem něj nic zrovna neděje, nebo je sám schopen zavěsit se na nějakou z postav, pak bude nadšen. Jedinou nevýhodou představení je, že ho člověk musí vidět víckrát, aby si ho pořádně vychutnal a sledoval tentokrát něco jiného. Jelikož jsou rezervace často plné, může pak touha po repete zůstat nenaplněna a dojem trochu vyčpí.
(zadáno: 2.2.2018)
Poněkud rozpačitý start vystřídá jízda geniálně provedeného humoru, který se v pravou chvíli umí změnit v hořkost. Velmi mě nadchla práce s rekvizitami (balónky) a zpracování střídání rolí.
(zadáno: 2.2.2018)
Představení rozhodně nebylo pro každého, jednalo se o velice svérázný kousek. Proto bych ho nedoporučil všem, nicméně divák, který alespoň trochu tíhne k Brechtovi, Kafkovi a podobným "temnějším" autorům, by si mohl představení užít. Já jsem žasl při každé repríze, co jsem viděl.
(zadáno: 2.2.2018)
Představení jsem viděl vícekrát a pokaždé to bylo trochu jiné. Inscenace podle mě hodně stojí i na hereckém rozpoložení. Nejlépe na mě hra působila napoprvé, neboť díky premiérovému stresu byla tísnivá atmosféra na jevišti ještě silnější. Hodnotím tedy podle dojmu z premiéry, tím ale nechci odrazovat od repríz. Představení skvěle funguje i dál.
(zadáno: 2.2.2018)
Má-li divák rád původní knížky nebo je aspoň trochu hravý, představení si dle mého názoru báječně užije.