Profil uživatele

Amca

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.6.2018)
Viděno ve Studiu DVA - naprosto úžasný zážitek. Neočekávala jsem, že se budu tolik smát, jelikož hodně lidí tu podtrhlo ten dojemný aspekt, který tam vskutku je a obohacuje tu hru. Divadlo s cirkusovými prvky funguje skvěle, doporučuji, budete se skvěle bavit, za mě velké herecké umění od obou herců.
(zadáno: 1.2.2018)
Nepatří k těm nejlepším, ale dobrá komedie, ve které je i několik výtečných scén. Vanda Hybnerová podala výborný a výrazný výkon, O. Vetchý též skvělý, a ani ostatní nejsou pozadu. Když to shrnu, moc příjemný večer.
(zadáno: 1.2.2018)
Recenze tu jsou poměrně velmi pozitivní, přesto jsem tušila, že to nebude žadný zázrak a potvrdilo se po představení. Nezasmála jsem se vůbec, maximálně pousmála. Rozhodně to nedoporučuji pro mladší generace, cílová skupina je spíše nad 50+ let. Též bych to nenazvala komedií, působilo to na mě velmi neutralně, nevýrazně, bez chutě, bez žánru. Příběh dvou milenců, který skoro ničím nezaujme. Výkony herců na muj vkus slabé, bez elánu.
(zadáno: 1.2.2018)
Na toto představení nezapomenu, pokud se chcete pořádně zasmát, doporučuji. Celá hra je vyvážená a krásně graduje, konec představení je hodně povedené a končí výbuchem smíchu.
(zadáno: 1.2.2018)
Přestože jsme seděli v poslední řadě, byl to úžasný zážitek. M. Dlouhý jako vždy vynikající. Pravda,že je prvni polovina bohatší oproti té druhé, ale je čemu se smát během celého představení. Zkrátka vřele doporučuji, po tomto představení se budete cítit jako znovuzrození!