Profil uživatele

Applause

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.3.2022)
Tahle hra mě velice překvapila. Šla jsem na ni na poslední chvíli prakticky bez očekávání a smála jsem se snad od začátku do konce. Už dlouho jsem se takhle v divadle nepobavila.
(zadáno: 3.11.2019)
Bylo to něco jiného, než jsem čekala, ale líbilo se mi to. Přesně tohle jsem v sobotu večer potřebovala. Oddechovku a nad něčím se povznést. Není to úplně pro každého, rozhodně ne pro mladší diváky. Ale myslím, že si v tom každý něco najde a zasměje se. Doporučuji.
(zadáno: 23.9.2019)
Docela mě představení překvapilo a i ten fakt, že jsem poprvé viděla hrát Naty. Role Glindy ji sedla jako vyšitá, nedovedu si někoho jiného představit misto ni. U Markety Peškové byl dobře vidět osobní růst Elphaby. Také mě dost překvapil Tomáš Vaněk, který měl v této roli více prostoru a mohl tudíž vyčnívat. Co se týká děje, je to oproti klasickým muzikalům lehkovážná pohádka, určená i mladším divákům. Nicméně dílo doporučuji.
(zadáno: 18.9.2019)
(zadáno: 18.9.2019)
(zadáno: 18.9.2019)
Za mě nejlepší divadelní představení, co jsem viděla. Stránskému role Bertieho seděla, jen jsem mu bohužel ve druhé části nevěřila koktání. Sitek se do této role snad narodil a se Stránkým tvořili silnou dvojku. Ženské role byly naopak slabší. Děj byl téměř totožný s filmovou předlouhou, až na pár předělávek, které vyvolaly komický záměr. Práce herců byla tak autentická, že nás hra téměř vtáhla do sebe, k tomu přispělo naše sezení v první řadě. Standing ovation bylo zasloužené a já spokojená. Tuhle inscenaci doporučuji a s radostí na ni půjdu znovu, protože jsem se mohla smíchy potrhat.