Profil uživatele

Centaurea

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.11.2016)
Scéna byla chytře promyšlená, obzvlášť rentgen budil mé velké obdivy. Herci byli skvělí, a když se člověk povznesl nad jejich bláznivé kostýmy a vnímal pozorně jejich slova, nemělo nic chybu. Podobnost s knižní předlohou nečekejte, je to spíše jako pecka z třešně, šťavnatá dužina chybí, ale jádro zůstává více méně zachováno.
Pro mě velmi silný zážitek a doporučuji všem, co od divadla nečekají pouze pobavení, ale i něco víc.
(zadáno: 11.9.2016)
Herecké výkony byly až na několik výjimek (L. Kolář a v některých scénách také M. Isteník) doslova příšerné. Herci dost přehrávali a jejich projev tudíž působil naprosto nevěrohodně, místy až amatérsky, obzvlášť monology na prodlouženém jevišti. Bylo by nemístné hanit pouze herecké výkony, protože text nebyl o moc lepší. I když kvalitnější provedení ze strany herců by jeho banalitu a nevkusnost určitě dokázalo o kousíček snížit. MDB vás v informacích o inscenaci láká na ironii a nadsázku. Tu zde ale určitě neuvidíte.
Na zahájení sezóny to byl dost propadák a pro mě tragický zážitek.
(zadáno: 10.9.2015)
Jedná se o kousek, u kterého se divák dobře pobaví. Příjemným oživením je možnost diváků zasahovat do děje a tím určovat směr, kterým se budou osudy hrdinů dále ubírat.
Herci ztvárnili role velmi věrohodně i v částech inscenace, kde bylo zjevné, že se jedná o improvizaci. Obzvlášť Igor Ondříček v roli homosexuálního kadeřníka byl bezkonkurenční.
Za sebe mohu vřele doporučit - jedná se o jedno z představení, které neurazí a zpestří klasický nudný všední večer.