Profil uživatele

Janza

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.2.2020)
Prostě skvělé!!!
(zadáno: 26.5.2019)
Viděno včera v Divadle na Vinohradech. Polívka naprosto výjimečný, roli Harpagona vystihl svým způsobem zcela královsky!!! Skvělý Isteník i Antalová (byť s trochu silnějším přízvukem:-). Moc jsem si užila naprosto klasické provedení hry, která je svým obsahem zcela aktuální a vůbec nenudí. Myslím, že zejména současná dramaturgie činohry Národního divadla by se mohla v Brně přiučit v tom směru, že není třeba za každou cenu do každého představení "rvát" selfie, počítačovou animaci, popelnice a rozervané hadry. Ještě jednou moc díky za nádherný zážitek!
(zadáno: 12.3.2019)
Myslela jsem si, že není možné vytvořit představení, které by bylo rovnocennou alternativou hry Jak jsem se ztratil. A ono je. Zábavné, poetické, se spoustou nápadů a navíc jako vždy se skvělou hudbou. Akorát naše děti si po zhlédnutí scénky s arabským dědicem při poděkování potřesou rukou a namísto "díky" říkají "kebab" :-)
(zadáno: 12.2.2019)
Jen těžko pátrám v paměti, jaké jiné divadelní představení mě kdy natolik vtáhlo do děje, pobavilo a potěšilo tak, jako právě toto. Nadšení a radost ze všech herců přímo čiší. Přijde mi naprosto neuvěřitelné, že se stejnou měrou bavil náš sedmdesátiletý děda i osmiletá vnučka. Moc díky za opravdu krásný zážitek!