Profil uživatele

Johca

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.5.2022)
Byli jsme na tom v Karlových Varech v městském divadle a z představení jsme byly nadšené, takže určitě navštívíme hru znovu. Hra plná známých písní, tance a skvělých hereckých výkonů. Vrátilo nás to do devadesátých let.
(zadáno: 16.5.2022)
Vyrazily jsme na to s kamarádkama a představení byla taková odreagovačka a líbilo se nám to.
(zadáno: 16.5.2022)
Filip Blažek byl naprosto bezkonkurenční, v obou rolích. Představení mělo spád, ale občas jsme nerozuměli koktajícímu panu Štabrňákovi.
(zadáno: 16.5.2022)
Byli jsme v divadle na Kampě a představení mělo spád, bylo plno legrace, tři herci a jejich milostný trojúhelník aneb jak si to ve vztahu zpestřit. Do sálu se mohlo s pochutinami a pitím. Perfektní a doporučujeme!
(zadáno: 16.5.2022)
Orchestr, zpěvy, taneční kreace. Kryštof Krhovják se nám líbili jeho herecké výkony, viděli jsme ho již v Karlových Varech na představení Škola základ života.
(zadáno: 28.12.2021)
Daniela Choděrová i když jsme ji vůbec neznali, tak se představení zhostila na jedničku. Byli jsme v Divadle u Hasičů a před lety sem to viděla i s Annou Polívkovou v Divadle RB. Caveman samozřejmě o dost lepší, ale i u tohoto představení jsme se pobavili a v mnohém jsme se ztotožňovali.
(zadáno: 28.12.2021)
Představení bez přestávky hodinu a půl. Děj jednodušší a řekla bych, že o ničem. Ale Bohoušek celou hru zachraňuje a tak jsme se při představení dost nasmáli, herecký výkon na jedničku! Ale stačilo vidět jen jednou...