Profil uživatele

Kk.

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.8.2021)
Zajímavé představení, které mi připomnělo, že svět není nikdy černobílý, a život není vždycky jen veselý a bohužel konec byl zlý hlavně pro Fanču, když jí zemřeli během roku všichni blízcí. Sice jsme neviděli ani Kotka ani Koptu, ale vůbec nám to nevadilo. Jednoduchá scéna s jezdící loďkou byla moc fajn.
(zadáno: 12.8.2021)
Úžasné, jak těm klukům zůstala jiskra v oku, i když už jim dávno není 10. Je vidět, že je to baví a užívají si ho společně s námi diváky.
Díky moc a těším se na Mikulášovy prázdniny.
(zadáno: 12.8.2021)
Krásný současný Cyrano Martin Hofmann, jednoduchá scéna i kostýmy až trochu strohé, ale herecky úžasné. Doporučuji všem, doufejme že v září 2021 bude znovu.
(zadáno: 12.8.2021)
Nádhera, chcete se zasmát, určitě běžte na toto představení. Mělo by být povinné pro všechny od 15 let, jsou tam krásně vysvětleny rozdíly v pohledu žen a mužů na svět, krásně nově otextovány známé hity. Budete brečet smíchy a zároveň si uvědomíte že muži to ženám nedělají schválně, ale prostě vnímají věci jinak. Škoda, že se blíží derniéra v divadle ABC.
(zadáno: 12.8.2021)
Úžasné představení, nádhera, viděla jsem ho již 4x a klidně si ho dám kdykoliv znovu.
Pan Němec a pan Kostka jsou prostě úžasní, vtipná komedie o dvou starých pánech, kteří se seznámí na židovském hřbitově, když jednomu z nich umřela žena a ten druhý se s ní také přišel rozloučit a seznámit se s jejím manželem. Přítel ví o manželovi vše a manžel o příteli své ženy nemá ani ponětí....
(zadáno: 12.8.2021)
Ta hra je hrozná, herci dělali co mohli, ale marně. Ve srovnání s úžasným představením inteligentního humoru představení Pan Halpern a pan Johnson, které divadlo Ungelt hraje už několik let, je Slepice na zádech strašná, hloupá a laciná.
Byla jsem moc ráda, že jsme na Letní scéně v červnu šli nejdřív na Slepici .. a druhý večer si zlepšili náladu Panem Halpernem a panem Johnsnem.