Profil uživatele

Krasinek

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 5.2.2018)
Pokud se chcete opravdu pobavit a nehledáte nic "těžkého" a "záludného". Komedie založná na jednoduchosti, ale ve velmi zajímavém pojetí. Smála jsem se opravdu téměř od začátku do konce. Obdivuji p. Istebníka jako vyšetřovatele. Na hru jsem šla hned dvakrát, abych viděla i jiný konec. Z divadla budete odcházet dobře naladěni - a o to u komedie jde.
(zadáno: 5.2.2018)
Příběh nudný, herecké výkony nepřesvědčivé. Měla jsem možnost vidět jiné nastudování příběhu o Edith a tohle za ním značně pokulhává. Každopádně úžasné pěvecké výkony.
(zadáno: 5.2.2018)
Za mne zajímavě pojatá hudba a zpěv + tanec perfektní. Příběh pokulhává (holt ani film není žádná pecka). Za mne velmi nepřesvědčivý výkon Ivany Vaňkové. Naopak vyzdvihuji zpěv Kataríny Ptáčkové (Gloria). Určitě stojí za to vidět - ale stačí jednou.
(zadáno: 22.1.2018)
Z mého pohledu totálně nevhodné představení pro menší děti - doporučený věk 7+ je opravdu vtip??? Celé představení je velmi pochmurné, místy až hororové. 7leté děti hloubku toho, co autor chtěl říct, rozhodně nechápou. Opravdu moc mi přišlo, jakým způsobem byl odstraněn zrádce, i konec byl pro děti rozhodně nepochopitelný. Co to mělo dětem dát? Rozhodně doporučuji posunout věkovou hranici minimálně na druhý stupeň ZŠ!!! Za mne opravdu toto představení nedoporučuji. I z negativních věcí se děti mají nějakým způsobem poučit, pochopit. Tady se bohužel nic takového nedostavilo.