Profil uživatele

Lucie F.

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.1.2016)
Úžasné představení stojící především na výkonu Tomáše Váhaly!
Velmi mladý a talentovaný herec.
(zadáno: 2.1.2016)
Myslím, že k tomuto divadelnímu představení v libereckém divadle mám zatím nejbližší. Je to asi tím, že je tam sklouben s hudbou. Myslím, že i ten největší mračoun, vychází z divadla po tomto představení vysmátý od ucha k uchu. Naprosto všichni jsou úžasní a písně jsou kouzelné a jen tak Vám z hlavy nevymizí.
Ráda bych taky vyzdvihla improvizaci Martina Stránského vždy v začátku 2.jednání, kdy člověk už nadšeně čeká a hltá ty jeho moudra doslova.
Doufám, že tato hra tu bude ještě s námi dlouho!!
(zadáno: 2.1.2016)
Tuto hru jsem zatím měla možnost vidět jen 2x, ale mám pocit, že jsem se u ní ani nedokázala přestat smát a o tom to je. Divadlo má přinést radost, smích, úsměv na rtech. Je to tedy hodně odlehčené a dětem nevhodné, ale pokud nejste puritáni, určitě jste zváni.
Všichni jsou úžasní.
(zadáno: 2.1.2016)
Exceletní divadelní hra, ve které nejvíc opravdu září a exceluje pan Martin Polách. Samotné představení je krásně zpracované a pana Polácha jsem měla tu možnost vidět už ve hře LAKOMEC od Moliéera a nepřestává mě překvapovat. Myslím si, že liberecké divadlo má veliké štěstí, že má takového pana herce.
(zadáno: 2.1.2016)
Překrásná divadelní hra plná humoru s úžasnými herci, u které se rozhodně nebudete nudit. Jako zpestření je herecké ansámbl doplněn o liberecký dětský sbor Severáček.