Profil uživatele

Mrs666

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.3.2016)
Představení možná dobré pro lidi, kteří mají rádi obsahově prázdné a rádoby zábavné gangsterky v televizi, protože koncept představení je v podstatě totožný. Děj pro mě nulový a rádoby vtipné scény s pomocníky "hlupáky", kteří když dostanou do rukou pistoli, tak se dějí věci. Někomu se to určitě líbit může, ale já bych vyžadovala určitě víc děje a možná i nějaký přesah.
(zadáno: 7.12.2015)
Viděno v Hybernii v Praze. Příjemné - neurazí, potěší. Výborné výkony (jak pěvecké, tak herecké) dětských herců.
(zadáno: 7.12.2015)
Moc pěkné... Hlavně možnost vidět emoce, které ze sebe dokáže vydat Jana Stryková, takhle z blízka je opravdu zážitek. Velmi dobrá i Zuzana Stavná a + za to, že mluvila slovensky. Těšila jsem se i na Jaromíra Noska, ale ten tam má poměrně malou roli.
(zadáno: 24.11.2015)
Zpětně na tuto hru velmi ráda vzpomínám... Vcelku sice docela blbost, ale má velmi dobré chvíle a vtipy. Největši zásluhu na tom má samozřejmě složení herců.
(zadáno: 24.11.2015)
Bohužel to nebyl můj styl. Navíc velmi, velmi dlouhé.
(zadáno: 20.8.2015)
Viděla jsem v alternaci Mauréry, Schneiderová a byla jsem velmi příjemně překvapena. Představení podle mne zabaví především ženy, ale myslím, že ani pánové se nenudí. Ve druhé polovině představení nabere ještě více spád a zábava je zaručena.
(zadáno: 23.7.2014)
Za první polovinu 60%, nebyla vyloženě špatná, ale nepřinesla nic zajímavého, nic co by mne vyloženě vtáhlo. O to větším překvapením byla druhá půlka, která byla výborná, děj nabral spád! A už se mi dlouho nestalo, že bych na konci představení musela zatlačovat slzu. Takže za to dávám velké + . Druhá půlka tedy za mě klidně za 100%.
(zadáno: 3.12.2013)
Nemohu jinak než chválit. Krásně udělaná scéna, hezké písničky s živým orchestrem a výborné pěvecké výkony většiny herců. Navíc zajímavě rozepsaná původně krátká povídka. Skvělý divadelní zážitek během, kterého si člověk v předvánočním čase uvědomí co všechno vlastně má, a že to není samozřejmost.