Profil uživatele

Petruska.z

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 21.11.2019)
Můj první Cyrano, odcházím naprosto nadšena a s velkou úctou zejména k Martinu Hofmanovi, protože jeho výkon je naprosto úžasný a ta lehkost, se kterou hraje je strhující. Chvílemi se do hlavní postavy vžijete spolu s ním. Scéna je minimalistická, oceňuji, že pojení není moc zmodernizováno, takže je to představení vhodné pro všechny generace. Velmi mile mě překvapilo, kolik studentů (středoškoláků) bylo na představení.
(zadáno: 26.4.2019)
Naprosto fantastické výkony hereckého tria Lukešová, Rumlová, Hamp. Představení, které ve mě zanechá nezapomenutelný zážitek a i když včera jsem si to ještě nemyslela, protože to není lehký a veselý kousek, dneska už si říkám, že se na něj půjdu podívat ještě jednou.
Skvělý je překlad a to, že představení je vlastně ve verších.
(zadáno: 29.3.2019)
Jistě to není představení pro každého, ale pokud jen trochu tušíte z nějaké zkušenosti, co se to před vámi odehrává, budete zcela pohlceni. Je to těžké téma a je velmi dobře zpracované. Trýznivost ještě umocňuje pomalost pohybů a dialogů zejména žen. Velmi se mi líbil závěr představení, aneb ženy spolu.
(zadáno: 11.3.2019)
Tak současné přestavení, až z něj jde někdy mráz po zádech. Samozřejmě, je to vtipné a primárním účelem je asi diváka pobavit, ale myslím, že ženám v podobném postavení jako je "hlavní aktérka" z toho úplně do smíchu nebude. Nejzajímavější byla závěrečná interakce s publikem. Vřele doporučuji :).
(zadáno: 23.5.2017)
(zadáno: 23.1.2017)
Výkon P. Štorkové mne mile překvapil. Povedlo se jí ztvárnit mladou lehkomyslnou dívku uvěřitelným způsobem, její přednes zejména v první půli představení (té více romantické a zamilované) byl okouzlující. Velmi se mi líbila hudba, která těm zásadním láskyplným scénám dodávala dechberoucí atmosféru. Myslím, že toto představení budu muset shlédnout ještě jednou, velmi ráda bych viděla Manon v také v podání Jany Pidrmanové.
(zadáno: 23.1.2017)
Skvělý výkon Anny Fialové a Igora Chmely.